bugün

böyle bir çekicilik vardır ve kesinlikle önemli bir parametredir.
bir erkeğinin ayağını yıkayan kadın çekiciliği değildir.
severek yaptığım iştir,özellikle gömleklerimi kimseye bırakmam. ama bir artısını görmediğim durumdur.
çekicilik yoktur, erkeğe gaz vermek için kadınlar tarafından dillendirilir.
olmayan çekiciliktir. her haltı seksi yapma çabalarınızı sikeyim. bizim 110 kilo arkadaş ahmet süper ütü yapar gömleklerimizi hep o ütüler. adamın vücudunun 4te3ü kılla kaplı, gel de seksi de adama. kafanızda canlandırıyonuz kaslı yakışıklı ütü yapan erkekleri, sonra ''ütü yapan erkek seksi''. amk aynı erkek lavabo pompasıyla tıkanmış lavaboyu açarken de seksi olur.
ev işlerini erkeğe kitleme çabasıdır.

öyle çekicilikmi olur lan.
bi yemek yapan erkek değildir.
isterse tefal ütüyü 50 saniyede söküp taksın, oral seks yapmayı beceremedikten sonra bir bok olmaz ondan. tabi ya, sen yatakta bir halta yarama, sonra gel "karıcım perdeleri ütüledim, dantelleri kolaladım, hani nerede nevresim takımı" de; yok öyle iş.

+lick lick lick, vıcık vıcık...
-remzi orası değil aşkım
+öhöh, şlup şlup, nasıl değil ya!
- remzi göbek değilimi yalamayı keser misin lütfen?!
+ne, ha, haa...
-kalk üstümden remzi, kalk lütfen!
+ama aşkım perde??
yanlış bir bildirgedir. üstümde boxer bide atletle bu sıcakta cayır cayır ter akıtarak yaptığım iştir. ben kendimden iğrenirken baskasının dikkatini bu şekilde nasıl çekebilirim.
Çok cekici bir durumdur. Hele ki o utu kazanli utuyse ve bi anda gomleği duzlestiriyorsa o erkek.. pek çekicidir
ulan ütü yapmak çakicilik sebebi ise sokayım öyle çakiciliğe. don atlet ütü yapan adam çekici mi olur lan?
Dünyanın en çekici erkeğidir,

öyle böyle değil arkadaşlar, biz kızlarla aramızda konuştuk, ama açık vermemek ve de kolay tavlanmamak için susuyoruz, sır gibi saklıyoruz, bred pitmiş, henri cavill miş falan hikaye, yani gelsinlet bir ütü yapan erkek kadar hissiyatımıza derç olamaz, titretip, sarsamaz, ıslatamaz.

Durum şu ki nerede ütü yapan bir delikanlı var, orada donu sıyırmjş hazır bekleyen bir kaplana dönüşmüş hanım kız var.

Şu şalımı da bir ütüler misin canım...
çekse çekse dert çeker bu erkek. bütün ütü işi başına kalmıştır. karısına söz geçiremiyordur. kılıbıktır yani. uzak durmak gerek. hülasa düşman başına böylesi.
yeter yahu ütüyü bari bize yıkmayın. olmayan çekiciliktir
dün akşam ütüm bozulduğu için bir gecelik kaybettiğim çekiciliktir. offf umarım geçici bir arızadır.
hemen gaza gelip ütü yapmayı öğrenmek yerine kuru temizlemeciler üzerinden kısa bir saha araştırması yapmak lazım ..
Çekicilikte zirve yapmış Kusursuz erkektir.

sırtındakine dikkat *
görsel
çekiciliği gerektiricek bir durum değildir. zira ütü yapmak da yaşamın bir parçasıdır. insan yaşamak için başkasına gereklilik duymamalı ve kendi yaşayışını sürdürebilmesi bir çekicilik değildir.

bir gömleğini dahi ütüleyemeyip 'anneeee' diye bağırmak tam bir dallamalıktır.

ütü yaparım, ütü yaptığım için çekici değilim.
illa bişey yapmamıza gerek yok varlığımız yeter. (erkek:erkekler biraz dişinizi gösterinsene oğlum! yağmasanızda gürleyin mk.)

yalnız yaşıyor olabilir.

(bkz: zall ın erkekler için getirdiği yeni özellik)
-naaptın aşkım, yaptın mı?
+yaptım yapmasına da sen bu ütüyü niye bozup duruyon nuran?
-naapiim seni ütü yaparken izlemek çok hoşuma gidiyor. az bi gelsene sen.
+yaklaşma buharnan yakarım!
-=/
+psikopat karı.
yemek yapan , ev süpüren , toplayan , bilimum ev işlerini yapan kadar çekici değildir.
Üstü de çıplak olmalı.

Gerisi gelir zaten.
Perde asan erkek kadar değildir.
Hem perde asıp hem ütü yaparak her iki işi de birden üstlenen yiğit, delikanlı, adamın hası erkek kadar değildir efendim, evet.
asılmış perdeyi ütüleyerek çekiciliğini nirvanaya çıkarabilir.