bugün

Muhtemelen sinir krizi geçiririm.
(bkz: durduk yere biri kolunuza sıçsa)
(bkz: dilinize deve bassa)
(bkz: hayat bayram olsa)
(bkz: binaliye her gün bayram)
görsel
Ben de kendi üstüme kusarım. Midemi en fazla bulandıran ve görünce dayanamayacağım tek şey kusmuktur.
Çok net olarak bende onun üzerine kusardım. Otobüste poşete kusanlar bile midemi bulandırken, üstüme kusulması beni nakavt eder.
Kusacak kişinin kusmuğunu henüz midesinden kalkmaya başlarken görüp ışık hızında lavaboya yetiştirebiliyorum, çok badire atlattım. Doktoramı da bebekler üzerinde yaptım, "kucaktaki bebeğin kusmaya başlamadan önce hemen yönünü değiştirmek" teziyle. Bebeklerin mide borusu kısa olduğu için şimdilik lavaboya yetiştiremiyorum ama bilimsel çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Yani demem o ki birinin üstüme kusması imkansız *
Onu orada sker bayarım.
bende onun üzerine kusarım.
serin kanlı biçimde bende onun üstüne kusarim.
Mesleğim gereği genelde çoluk çocuklarla uğraştığımdan mütevellit, zaman zaman kucağıma işeyende oldu,üstüme kusanda, ağzımın içine hapşuranda oldu,yakama bağrıma salyasını sümüğünü akıta akıta ağlayanda.
Ne oldu öldüm mü?
Hayır.
Kalktım paşa paşa temizledim,bitti.
Anlik intihar sebebi . Insanlik hali diyip icten icten kendini teselli ederken saclarini bi kosede yolmanda muhtemeldir .Hele de onemli bir gorusme yada finallere denk geldiyse ... kahretsin .
Anasini sikerim onun cok net.
Muhtemelen ben de onun üstüne kusarım. Gayri ihtiyari ama.
kusuşuruz aynen.
Üstüne birisi kusmadı ama ben başkasının üstüne kustum inanılmaz eğlenceliydi tam uykudayken neye uğradığını şaşırdı.
Kedim kusmuştu, ne yedirdik ya da yedi de kustu diye geçmişi sorguladım, iyileşip, neşesini geri kazansın diye dua ettim.
Kızım bebekken ağzımın ortasına kusmuştu. 15 dakika kadar güldüm. Cennet kokusu tüm gün üzerime yapıştı.
Prens ve prenses yeğenlerim kusarsa hiç tepki vermem. Hatta prensesim kussun varsın onun miniminnacık midesinden ne çıkacak, şapşik ya. *

Yetişkin biri kusarsa Midesini sökerim, daha da kusamaz.
muhtemelen ben de onun üzerine kusarım..

nevrim dönüyor kusmuk görünce..
Üstüme biri kusmasa. Bazı esprilere aşırı kusasım geliyo gün içinde. Ama kusmuğumu yutup gülümsemeye devam ediyorum.
insanlık hali der öldürürüm.
sanırım bayılırım. bu fikir bile bünyemde ciddi değişikliklere yol açıyor.
Çamaşır suyuyla yıkanırım.
Amına koyarım onun.
bir teyzenin bana yaptığıdır. berbat birşey. sıcaklığı hissediyorsunuz sonrası iptal zaten.