bugün

günümüz dünyasında yeri olmayan olmaması gereken insandır. ırkçılığın insanlığa ne kadar zarar verdiğinin farkında olmayan, sırf ırkından dolayı eşit olduğu diğer tüm insanlardan üstün olduğu saçmalığına kendini inandıran insandır. ülkemizde de hem kürdünden hem türkünden bu insan protipinin mümkünse hemen soyuna kezzap atılıp kurutulmalı.

kredit: kimi andavallar, sıkıysa arapçılığa da aynısı yaz diyebilirler ki dediler de zaten. arapçılığında allah belasını versin türkçülüğün de kürtçülüğün de almancılığında. heah tatmin oldun mu. mutlu etmeyi başardım mı yavrum seni?
bazılarının arapçılık değil, dinciliktir efendim, türkiye bugün ırkçılık yüzünden değil dincilikten batırılmak istenmektedir!.
can sıkıcı bir durum insanı hayattan yaşamdan soğutuyor ırk üstünlüğü aramak kanımca hayatı ezik olmakla geçen kıt zekalı mahlukatlar ırk üstünlüğü arar, zira kendini geliştiren insanın ihtiyacı olmaz üstünlük arayışına.

edit : bu lafım herkesedir ırk ayırımı yapmayalım lütfen.

bu entrye de eksi verdin ya daha ne diyebilirim ki sana
(bkz: faşist)
edit: eksileyen arkadaşım bir sorun mu var? * * *
kendisi doğarken hangi ırktan olacağını seçemediğine bakarsak, neye göre, kime göre üstün olduğu da bilinmediğinden, belki hayatta kendini kanıtlayabileceği başka dayanağı olmayan insandır.
övünülecek birşeyi olmayınca ırkıyla övünen niteliksiz insandır.
age of empires'da bile aradığını bulamayacak olan insan.
aramayıp da bulduysa noolcek?

bıktım ben ama artık, kafaca mağaradan çıkamamış bir takım medeniyet fakiri azınlıkların teskini ve şişik egolarının goygoylanması mecburiyetinden...

bazı ırklar dünyanın gidişatına yön verdi, bazıları da halen vermeye devam ediyor. bir kısmı ise koyun çalmak ve birbirini becermekten başka bir şey yapmadı.

üstün ırk var mıdır?

(bkz: gulyabani diye bir şey yoktur ama olabilir de)

darwinizme inanmıyorum ama bir doğal seleksiyon var. şaka lan şaka inanıyorum. götünüzle okumazsanız kur'an-ı kerim de bile destekleyen ayet var.
Dünyamızın kirlenmesine daha fazla katkıda bulunandır.
--spoiler--
ey insanlar! muhakkak ki biz, sizi bir erkek ve bir kadından yarattık. ve sizi milletler ve kabileler kıldık ki, birbirinizi (soyunuzu, babalarınızı) tanıyasınız. muhakkak ki allah'ın indinde en çok kerim olanınız (ikram olunanınız, en şerefli olanınız), (ırk ya da soy olarak değil) en çok takva sahibi olanınızdır. muhakkak ki allah, en iyi bilen ve haberdar olandır.
--spoiler--
dna ve genetik biliminin gelişmesi ile gelecekte çokça bulunabilecek insan türüdür..

abd ve ingiltere gibi ülkelerde,gen teknolojileri kullanılarak üstün bir insan ırkı tasarımı yaptıklarını biliyoruz..

şu anda uygulamaya geçmediyse de hayvan deneylerinde üstün başarı elde ettiler..

biz tabii herzmaanki gibi 150 sene geriden takip ettiğimiz için şu anda uykudayız..

150 sene sonra farkederiz yediğimiz kazığı..
çocukların ilköğretimde söylediği andımıza takan sözde aydınlardır.
müslüman mod on

(bkz: veda hutbesi)

--spoiler--
ne arabın aceme, ne acemin araba bir üstünlüğü yoktur. üstünlük ancak takva iledir.
--spoiler--

müslüman mod off
bazen dindar insandır, bazen kafasız insan. özel biri olmadığından özünde o kadar emindir ki, ırkıyla ikna eder kendini.
en baştan kaybetmiş olandır. fazla üstüne gitmeyiniz. bir şeyler anlatmaya da çalışmayınız, zira anlayamaması için geçerli bir sebebi vardır.
http://9gag.com/gag/221985
üstün olduğununa inandırılan ırkçı ve bu yolla sürekli yolunan ırkçı hiç mi aklın başına gelmeyecek, bir durup düşün uğruna ölümlere gittiğin bu memleketin kaymağını kim sömürüyor, sen ırkım ırkım diye böbürlenirken senin tüm değerlerini kim satıp paraya çeviriyor bu kadar mı kör eder insanı ırkçılık hiç mi akıl kalmaz adam da, sabancı mısın koç musun ciner misin rte misin vb vb nesin anlamadım ki şu dünyada geçireceğin 70 yıl onuda bu fikirlere heba etmekten ne anlıyorsun. al biraz incele ırkçılık yapan devletleri biraz oku anlarsın ırkçılığın o ırk mensuplarına bir şey katmadığını sadece aptal mahluklara çevirdiğini. bu nasıl bir fikirdir arkadaş bu kadar mı kör eder zihinleri bu kadar mı insan kendine yabancılaşır.

kitap okuyamam diyorsan git "çoğunluk" filmini izle belki kalan akıl kırıntılarına bir iki soru takılır da düşünürsün dedirten insandır.

edit : sonu tanım olarak kapatabildim mi.