bugün

Benim tatil halim.
Tişört 20 tl.
Şort 25 tl
Saç tokası 2 tl.
Aha 50 tl bile değil. Bence ben öleyim.
Don atlet nasıl yüz tl olsun la..
Yani 100 olmasa da 100e yakin tiptir.

Markayi, fiyati cok umursamaz nasil rahat ediyorsa o sekilde giyer.
oysa benim ülkemin istediği.

3000 tl ceket
800 tl pantolon
1250 tl ayakkabı
425 tl gömlek
beyin bedava

olan bir tiptir.
üstü başı 100 tl yi geçmeyip o elbiselerin içinde adamın dibi olanlar var
üstü başı 5000 tl'yi geçip o elbiselerin içinde 5 kuruş etmeyen tipler var.
kışın 100 değil 500 600 oluyor lakin yazın 50 etmez.
Kişiyi kıyafetiyle yargılayan kişinin açtığı başlık. Bu kişi muhtemelen karşıdaki kişinin parası olmamasını ya da parasını öğrenim, ailesi ya da açmak zorunda olduğu borç için harcadığı ve bu yüzden de kıyafetini yenileme gereksinimi duymaması ihtimali yok saymakta ve yargılamaktadır. Bu kişilerden uzak durun.
bazen öyle kombiinler denk geliyor ki

pantolonum 130 dolar
ayakkabılarım 2500tl
don pazardan falan çok garip bu hayat.
Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok
Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!
Mevla'na bu yazı şöyle bir kalsın da insanlığını unutanlar belki utanır.
içindekine bakacaksın altınla tartsan değer biçemeyeceğin birisidir belkide. Üzerinde ki şal milyonlar etse ne yazar adamlıkta beş para etmedikten sonra...
Adamlığı peş para etmeyen insan durumunun yanında harika kalandır.
Boş konuşan bir yazan beyanı.
Üzerindekiler degilde beyni 3 iq yu gecemeyenleri napcaz.
(bkz: ne salak salak baslıklar bunlar)
tişört -15 tl
pantolon- 130 tl
ayakkabı - 350 tl . bu kategoriye girmiyorum ama şöyle hesaplarsak

tişört - 15 tl her gün değişirim.
pantolon - 130 tl ( haftada bir değişirim , günlük 19 tl yani )
ayakkabı -350 tl ( sürekli aynı ayakkabıyı giyerim , günlük 50 tl ) olarak hesaplanırsa 84 tl günlük ortalama ile bu grupta olurum.
süper tip.

ahahaha benim lan bu. dünkü kombinim ayakkabıyla beraber toplam 35 liraydı.

5 lira tişört
10 lira şort
20 lira ayakkabı

fakirlik var evet ama ucuz takılmamın sebebi çok çabuk sıkılmaktan kaynaklanıyor. bundan 5-6 sene önce öğrenci halimle har vurup harman savuruyordum. sonra bakıyodum hepsini bir süre sonra kullanmıyodum bile. bence böylesi enayilik. şimdi en azından ekstra ucuz takılıyorum ki atınca içim acımıyor.

35 lira diyince pazardan giyiniyor sanmayın yemin ederim şaşarsınız herkesin imreneceği şekilde giyiniyorum. ihraç fazlası yerlerden 5-10 liraya harika şeyler alıyorum. sanırım fakirlik benim yaşam stilim.
Şu an için djangov'dur. Altına giydiği pull and bear kaprisi zara tişörtü toplamı 80 liradır. Mutludur.
yoktur, insanlar bazı zamanlarda ucuz giyseler de, her zaman 100 tl yi geçmez diye bir şey yoktur.

örnek olarak şu an sabah duşunu alan biri, çıplak olduğu için üzerindekiler 0 $(dolar) dır.
ayakkabı:110 tl
pantül:29.90
t-shirt:abiden

kafamda deli sorular.

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok
kol saati ve ayakkabısız erkektir.
işte yani türk milleti insanlıktan nasibini almamış kapitalistin önde gidenidir bütün batılı toplumlardan daha maddiyat delisidir, diyince

Bana sen almanya'da yaşaya yaşaya türk düşmanı olmuşsun diyorlar.

Al işte sana kanıt. Çookk türkiye'de böyle. Böyle milletten arkadaş edinilir mi,kız alınır mı?
isterse milyondolarlık kıyafetleri olsun, kalbi de ciğeri de 5 kuruş etmiyorsa siktir et.
(bkz: don)
Kaç para lan bi don.
Götünü anca pahalı şeyler dizginleyebiliyosa demek ki haklısın 100 lirayı falan az görmekte. Ama ucuzluk iyidir kendini o kadar pahalıya satma ;)
nasil disari cikma cesareti gosterebildigi merak konusu olan tiptir.

yani ha ustune cop torbasi giymissin hem 10 liralik tisort giymissin, fark eder mi ?

kardesim paraniz yoksa cikmayin sokaga, zaten elinizde kutu kola ile avm'de bos bos gezen dingillersiniz. adamin asabini bozmayin.
Entryleri okuyunca bazı yazarların insan olmadığının farkına vardım.Trollüğün bir sınırı vardır ama atılan entryler insanlık dışı.Çocukken babam tek çalışırdı.Zor geçinirdik.Bayramdan bayrama kıyafet alırlardı.40-50 tllik giyiniyordum ama çok mutluydum.Allah razı olsun beni büyüttüler.Cidden çok kötü duruma geldim şu entryleri okuyunca.Şimdi Allah kapı açtı babam çok emek gösterdi ve iyi günlerdeyiz.Yani o kadar moralim bozuldu ki ne yazacağımı şaşırdım.
Çok lüks giyinince kral padişah ve YA Prenses olmuyorsunuz.