bugün

Metaforlarının anaforunda kaçak elektrik kullanan ve basit sözlere kaçışan biri.
Pvhy olabilir. Okumadım gerçi.
Ağır şizofreni hastası olduğunu düşünüyorum. Olmayan şortum nasıl diyor. Allah şifa versin efendim, evet.*

Edibüdü: Kilotlu patra.

Edibüdü2: Otuza merdiven dayamış bekar, hayattan bıkmış biriyim. Yani evli olmak dışında doğru.
Evli, hayattan bıkmış, birikim derdinde.
Hiç güven vermiyor harun abi olabilir.
-lidya

Bugünlerde zenci olmanın havalı olması gerçeğine iki eliyle sarılmış yazar.

-balistik

Şaha kaldırmak adına şeker yalamaktan gocunmayan yazar.
(bkz: pasif agresif)
Bilginin cahil kardeşi, kısaca mr. kompleks.

Edit: şimdi diyecek ki ne alaka? Daha pasif agresif ne demek bilmiyorsun keke.
Yeni yetme t: yaptığına göre.
Bir yerini kestiği için mis gibi hıyar kokan yazar.
görsel
60 yaş üstü teyzelerin ve amcaların takıldığı facebook gruplarında veya instagram sayfalarında takılan, oradan bulduğu görselle cevap veren savsak yazar. Ulan bulduğun görseldeki açıklama da yanlış keke. Seni yemişler. inanma her gördüğüne.
Beni devirmek çok kolaysa sözlükten adımı sil dediğim, gammazlığını öptüğüm yazar. Türkçe derslerinde öğretmenini dinlemediği için bu yaşta abisinden dersler almak isteyen yazar. yazım hatası sandığın her ne varsa seni irşad edecek aslanım.
Lidya, libido ayağına bir dümenler çeviriyor ya hayırlısı bakalım
Tanımıyorum, geç.
Çok erkeksi çok keskin. Fazla değil 3 günlük sakallı. Bir yerde maaşlı çalışıyor, ekmeğinde gücünde.
Alkoliko madrid.
Tanımıyorum geç.
Sen kimsan.?.

Swh...
Transformatör.
Sırf vodkam adlı eziği es geçiş benimle alakalı iyi ya da kötü yazdın diye verdim maria'cım artını. Tanıyorum, geçme.

Edit:kartoncu ezik girmiş araya, ölse de kurtulsak, öfff.
Boş vakti çok.
30 üstü, ununu elemiş eleğini asmış, hayattan zevk almayan ama almaya çalışan bir insan. Bence birçok ortak yönümüz var mesela bıkkınlık gibi.
Nickinden belli zaten. Entry okumaya gerek kalmadı.
Güneş kremini düzenli süren bir çocuk.