bugün

ne işe yaradığını asla çözemediğim olaydır. ünlü biri denen kişi allah tarafından farklı bir özellikle dünyaya mı yollanmış ta çektiğin bu fotoğrafı orada burada yayınlıyorsun. değişik geliyor nedense. bir değişiklikte bu kişiden imza almaktır.
genelde ünlü olmayanda pasif bir duruş ve gereksiz bir gülümseme olan fotoğraflardır.
ünlülerde oluşan o zorla çekiliyoruz imajını bilgisayarda görünce insanın biraz utanması olası olan durumdur.
sürü psikolojisidir. bir kişi yaptığı için diğerleri de bunun havalı ve doğru olduğunu düşünür. ünlü diye tabir edilen, herkesin tanıdığı insan üzerinden rant sağlama çabasıdır. belki daha sonra o fotoğraf üzerine kurulan bir hikaye ile egonu tatmin etme çabasıdır. mesela;
ünlü kişi= murat boz fotoğraf çektirmek isteyen kızımız= burcu
-ayy geçen yine muratcığımla oturuyoruz. bana dediki canım lütfen bi fotoğraf çekelim. senin yanından kaçtığımda seni çok özlüyorummm.. çok seviyo benii..
ya da;
ülü kişi= beren saat fotoğraf çektirmek isteyen erkeğiğimiz= berkecan
-lan geçen arkadaşlarla oturuyoz, bira, sohbet falan derken bi baktım kıvrıla kıvrıla bi hatun geliyor. dedim ben bunu tanıyorum ama nerden. işte geldi bu kendini tanıştırdı meğer fatmagülmüş lan. uzaktan görmüş beni aşık olmuş yazık. ilk görüşte aşk işte naparsın. numaramı falan istedi, bi de fotoğraf çekelim diye tutturdu. e kırmak olmaz tabi çektik işte.
işte gördüğümüz gibi bu durum bir ego tatminidir efendim. saygılar...

not:fotoğraf çektirmek daha doğru sanki....
şu ana kadar başaramadığım olaydır.ama gün gelecek obama ile çektirip galeriye koyacağım.
(bkz: fotoğraf çekilmeye çekinmek)
redbull bc one türkiye elemelerinde pascal nouma da vardı. çıkışta nouma ile fotoğraf çektirdik ama kimseye ispatlayamıyoruz.
geceydi, fotoda belli olmuyor nouma. *
havalı olduğu düşünüldüğü için değil hoş bir anı olması amacıyla yapılan eylemdir kanımca.
makineyi ona verip bizim bir fotoğrafımızı çekermisiniz deyip fotoğrafı ona çektirmek daha karizma.
çekinmemek! *
(bkz: çekinmek)
Olacaksa resmim ünlü birisi ile Evrim Solmaz ile olsun, ben onu kolye yapar boynumda gezdiririm ömür boyu.
facebook' ta, twitter' da vb. yerlerde yerini alıp dosta-düşmana arzı endam ettirilecek fotograftır.
(bkz: magazin muhabirlerine çocuklar denmesi)
aziz kedi nin "bir fotoğraf dediğiniz de nedir ki? tabi çekinebiliriz" şeklinde bir kedi uysallığında yorumladığı istek.
erhan güleryüz le çekindikten sonra 2 gün mutluluktan leyla gibi dolaşmıştım.
sanki o ünlü seni hiç unutmayacakmış gibi sanmak
çekinmemek lazım, nihayetinde onlar da insan.
facebookta en az 1 yıl profil fotoğrafı olan kare.
herhangi bir fiyakası olmayan eylemdir.

elime geçen yüzlerce fırsata rağmen teşebbüs etmediğim olaydır.
zor bir şey cidden sizin için büyüktür ama nedense etraftakiler size böcek gibi bakar.
fotoğraf çektirirken aynı gülümseme, aynı pozu veren, hayatınız boyunca fotoğraf cektireceğiniz en samimiyetsiz en yapmacık, adınızı bilmeyen bilecek olsa bile iki dakika sonra unutacak olan insanla fotoğraf çektirmektkr hiç bir manası yoktur.
siz sevdiğiniz ünlüyle fotoğraf çektiriyorum diye sevinç dolu gülücükler atar poz verirsiniz ünlü ise başka tarafa falan bakar.
herzaman tacize uğrayıp resim cektircegiz bahanesiyle mağdur olduğum durumdur..
yav arkadaşım taşkınlık yapmaya gerek varmı?? bak burdayız. herkese yetecek kadar burdayım zaten. ne itişip kakışıp benide aranıza alarak hurraa dermiş gibi (özellikle bayan hayranlarım) çaktırmadan öpücükler konduruyonuz yanağıma? ayıp deiilmi? sonucta bende insanım benimde sevdiklerim var.. belki evliyim belkide sevgilim var dimi. az biraz insaf edin anlayış gösterin.. özel hayata karsı saygılı olmanız dilegiyle herkese selam ederim...
kalplerdeki biricik sevdiğiniz. demir maskeli adam.. mucx
Ünlü olmaktır.