bugün

Bir paragrafı milyon kere okuyup da anlayamamayı göze almış kimselerdir.
ne yazık ki benim de şahit olduğum olay.
Bir sikimden anlamayıp sonra yüksek lisans yapma hayalleri kuran tiplerdir. Alınmayınca da torpil döndü ciyaklayan serserilerdir. Allah hepimizi bu güruhtan korusun.
kişisel tercihler kimse karışamaz isteyen okur isteyen kitap okumamakta kimseyi cahil falan yapmaz kitap okumak zevktir sen kitap okursun o adam film izler sporla uğraşır farkli şeyler yapar yani kısaca sanane amk.
Bırakın kitabı isteyenler okusun açıkça ben herkesin kitap okumasını istemem cunku çok güzel bu duyguyu nasıl anlatsam bilmiyorum sizin keşfettiğiniz bir şeyi başkası keşfetmesin istersiniz hani bir söz var ya sende benim gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor o hesap.
üniversite hayatını sadece mekan mekan gezip ortam kasmak olarak nitelendiren insanlar bunlar. boş.
Ülkücülerdir. Çünkü fakülte kantinlerindeki masalarına kimseyi oturtmamaya çalışmaktan, kendilerine yakın görďukleri kişilerin kız arkadaşlarına sarkanlarla uğraşmaktan ve polat alemdar paltoları ve 30ar kişilik gruplar halinde volta atmaktan, kitap okumaya vakit bulamazlar.
Bu en iyi ihtimal. Ben kitap okumadan prof. olanları biliyorum.
Uluda bol bol cirit atan tiplerdir. Okumazlar etmezler ama konuşmayı iyi bilirler.
Yordama geçerliliğinin yüksek olduğu bir ölçmenin içindedir. Üniversitede kitap okumayanların büyük bir çoğunluğu mezun olduktan sonra da okumayacaktır.
gerçekten yazık.
ders notlarının piridirler.
cikmis sorularla universite bitirilebiliyor. hem de kaliteli diyebileegimiz universiteler.