bugün

hayata bilgi donanımıyla atınılmayı sağlayan eğitim-öğretim yuvasını, belirli cahillikleri kafasından atamayan bu yüzden de beyninin çalışamayıp sümükleşerek bacak arasına akıp kemikleşmesine sebep olmuş kişilerin kendini tatmin etmek adına kurduğu hayallerden en acısıdır.zira ülkesinin geleceği olacak kişilerin ve dolayısıyla da kendi namusuna yan bakan ne olduğu belirsiz bir şeydir.
anası, babası, "ben oğlumu okumaya gönderdim. şerefsiz pezevenk olmuş çıkmış orada." dedi kendi oğlu hakkında. şamşırdım kaldım vallahi. bu türkiye insanını aklım almıyor.

edit: sözlük benle dalga mı geçiyosun adamım? biraz evvel yukarda 6 tane entry vardı. lan saydım daha demin o kadardı ya...
az önce benim tarafımdan açılmış olup şuan başkasının üstüne zimmetlenmiş başlıktır.sebebini kavrayamadım. entrymde "üniversiteyi kerhane sanan kişi " olarak değiştirilmiştir. (bkz: uludağ sözlükte yolsuzluk)
üniversiteye gidemeyecek zekaya sahip olmadığını ''o salak beynine'' yerleştirememiş, hazımsız pezevenktir.
bunlar üniversiteye giden kızların verdiğini düşünecek kadar yobaz ve hazımsız bir zekaya sahiptirler.
ileride kendi kızları üniversiteye gitmeyecek zanneden asalak tiplerdir.
efendim sizin kızınız, bacınız üniversiteye gitmiyor mu!
yobazmısınız nesiniz siz yahu!
asalak herifler!

edit: o asalak pezevenk şu an aramızda! selam. *