bugün

saygı duyulasıdır.
muhtemelen kendisi gibi basbakir-e bir dişiyle evlenecektir.
mala vuran vurucu team i ise anal, oral yapıp bakire kalan kızlar bekleyebilir..
zira bakire iseler hani..
bulsa bakir bitirmeyecek erkektir. Şimdi kimse bana yok böyle böyle düşünüyorum o yüzden yapmadım teraneleri yapmasın koçlar. Verse sikersin ama muhabbetini iyi biliyorsunuz siz. saygıymış tey tey olmayan eş adayına saygı he? Ayrıca Kadınlar içgüdüsel olarak daha önce kimseyi şey etmemişini değil şey etmişleri daha çekici bulurlar. Sonuçta Alfa erkeği geyiği insanlar ne kadar medenileşirse medenileşsin, ne kadar dindarlaşırsa dindarlaşsın vs vs her daim kabul görür çünkü üreme içgüdüsü temel içgüdüdür.

not: lafım yanlış anlaşılmasın herkes üniversitede sevişmeli demiyorum, sadece erkek olarak "böyle böyle o yüzden yapmadım" deyip kendilerini ayrı bir yere koyma çabasında bulunmasınlard. ha günah işlememek için veya hiç sevişmediğinden o duygunun yoğunluğunu bilmeyip çok da umursamadığın için, olmadı yıllar geçtikçe çekingenleşildiği ve duygusal mana aşırı yüklendiği için buna neden olacak ortamlara girmekten kaçınırlar o başka mesele, ama "verse sikersin"i hiçbir erkek inkar etmesin, gün gelir evinize tesadüfen veresi olan bir bayan gelir verir gider almam da demezsiniz. Ha erken boşalır mısınız karıya rezil olur musunuz baya bir stres yaparsınız herhalde. sonuçta veresi olan hatun yüzde 90 profesyonel hatun hani tatmin etmek de kolay olmaz bakir biri olarak. Ha benden demesi yumulun gitsin, ne olacak en fazla bi daha yanınıza gelmez sizin yaptığınız yine yanınıza kar olarak kalır, şanslıysanız 2.,3.,4.
yüksek lisansda açılması beklenen çiçektir.
Hevesini master ve doktoraya saklayan tazedir,bir açılıp bir açılacak olandır.
ne güzel...heves peşinde olmayan bir tiptir.
elektronik mühendisi olma ihtimali çok yüksektir.
kızın erkek versiyonu olan, kitlesel imha silahıdır.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
kendini kandırmaktır.zira üniversitede bile bulamıyorsan muhmetel ananın bulduğu 30 yaşındaki çirkin kızla evlenmek zorundasındır.
şans eseri bir uzaylı görse çekinmeden tekme tokat dalar bu faşist.
Günümüzde malesef çoğu insan tarafından acınası kişidir.
evleneceği kızı tetanos yapacak erkektir.
evlenilesi erkektir. Çıkmayınız flort etmeyiniz direkt evleniniz.
keşke elimde olsaydı da herkes bu yazıyı okuyup oylasaydı. yahu adam üniversiteyi okumuş okulu bakir bitirmiş diye dalga geçen tipler var. e kardeşim bu adam senin kızkardeşini alsa üniversite de götürse sevinirmisin dicem olmicek. be kardeşim entry girerken ne yazacağına dikket et dangalak dicem o da olmicak. ama demek istiyom dangalak. gönder o zaman kızkardeşini bu adama da mutlu ol rahatla ey dangalak nesil.
aklı uçkurunda gezmeyen erkektir.olması gerekendir.adamdır.
erkek değildir.
makine mühendisidir.
makina mühendisidir. kendimden biliyorum.
"üniversiteyi bakir bitiren erkek" konusunda, maldır, erkek değildir, iktidarsızdır, yazık lan, amına koyayım onun ben, vallaha mı lan, puu allah belasını versin, hadi canım öyle şey mi olur, vay vay ne mallar varmış ya, kesin yarrağıma benziyodur, çükü yoktur çükü, öküzdür karılarla konuşmasını bilmiyodur, fakir piçin biridir, arabası yoktur arabası v.s gibi yorum yapanların yüzde 99 u abazadır ve hayatlarında eline kadın eli değmemiş tiplerdir. içlerinde bastırdıkları abazalıklarını ise kendileri gibi olan erkeklere söverek atmaya çalışıyorlardır çünkü aslında kendilerine sövüyorlardır. "lan üniversite bile okudun bi karı bulamadın" diye.

gerçekten bakirliğini kaybetmiş, gelene gidene çakmış erkekler ise; buraya o adamların hallerine acıyarak ama "acıyorum lan" şeklinde söyleyerek değil onları savunarak yazarlar. çünkü empati yapmasını bilirler, bu karı-kız olaylarını aşmışlardır artık.
makine mühendisliğine yan dal yapmışta olabilir,Valla bizim bi arkadaş vardı, testil mühendisliğinde okurken makinaya yan dal yaptı. o günden beri yan yan bakıyo kızlara.
ben;
1- erkeğim, çok şükür koç gibiyim,
2- anamın bulduğu 30' luk çirkin hatunla evlenmiycem,
3- uzaylı görsem dalmam, vurmam, çay ısmarlar, türkçe öğretirim,
4- mal değilim,
5- ilahiyatta okumuyorum,
6- mühendis değilim,
7- takva sahibi de değilim,
8- baya baya iktisadi, her yer karı kız!

napiyim anasını satiyim. fahişeye gidip suni şeyler mi yaşayım yoksa okuldan bi kaşara mı sarıyım?

kız arkadaşım da yok! olsa da yapamazdım. öyle kaldı ben napiyim!
o yoktur işte herkes tuttuğunu siken şahin k kıvamında hikayeler anlatırken herkes lafta bakir olmadığını söyleyip durmuştur.
ne mutludur ona.
üniversiteyle korelasyona sokulması hatalıdır bekaretin. bu sosyal ve cinsel hayatla ilgili bir durumdur. ne yadırganacak ne takdir edilecek erkektir.
anormal bir durum gibi lanse edilmiş de çok normal bir durumdur.

diğer tarafta zinadan yargılanır alimallah.
gerçekliği asla ispatlanamayacak olan doğa olayı.

edi büdü: hayır yani kim sikiyle ne yapmış beni ilgilendirmez de adamın doğruyu söyleyip söylemediği asla bilinmez. 'ben bakir bitirdim' ne alaka ve bana ne, 'ben çok kız siktim' ne alaka ve bana ne. sonuç olarak ispatlanamaz kimin ne yaptığı. insanları 24 saat kamerayla çekiyorsanız o zaman siz bakir olabilirsiniz ama bilemedim bak şimdi.
güncel Önemli Başlıklar