bugün

Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü olaylardan birisidir. Giden bir yılınıza mı yanacaksınız yoksa yanlış zaman da aşık oluşunuza mı?
bir daha hazırlanmanıza sebep olacak durum.
Berbat bir durumdur. karşidan olumlu bi cevap alip yaşanmişliklar arttiysa ileri ki zamanlarda pismanliğa yol açacak ama yine de guzellikleri de olan kaybedilmiş zaman dilimidir.
Başıma gelmiştir. O da hazırlanıyorsa gidip konuşmamanız en iyisi olur hele inekse.
işletme okumanıza sebep olur.
Âşıktım
Hemde öyle böyle değildi.
Ama şuan itudeyim.

Sert oluyo
Çok zorluyo.
başıma gelen durumdur.

şimdi kızla kankayız. fazla kaptırmayın kendinizi aşk diye. aşk olsa duramazsın.
Yapılan en kötü ve geri dönülmez hatadır. Bir de bunun aşk acısı çekme durumu vardır ki o daha beter.
Siz siz olun bir yıl daha kaybettirecek üstelik değerini bile anlayamayacak olduğunuz bu süreçte aşık olmayın.
Hayatınızın gidişatına edeceğiniz olaydır. Yapmayın etmeyin.
saçmalıktır.
insanın kendi iradesine hakim olması ve önceliklerini bilmesiyle zarar vermeyecek durumdur.
hem derslerine çalışıp hem uzun süre ilişkisi olan insanlar var. ama ille de gezeyim tozayım diyorsan unut o üniversiteyi.
sene sonu açıklanacak puanın amına koyar ben kendimden biliyom ablacım aman ha gençler siz siz olun böyle bi hataya düşmeyin yoksa benim gibi üni de okulu bırakıp tekrar hazırlanıp hiç istemediğinizz bi bölüme gidebilirsiniz.
böyle bir şeyi yaşayıp pişman olmadığım olaydır. Hem de karşılıksızdı. Şimdi hem üniversiteliyim hem de onunla. Bahaneler sizi yerinizde saydırır sadece.
büyük bir salaklıkdır.
Bir yerlerden kan alınacağına delalet eder.
Bu sene sınava girdim ve aynı şeyi yaşadım ama bir daha şansım olsa yine yaşardım.
Eğer aşık olduğu insan onu çalışmaya daha da motive ederse tutamaz kimse o adamı. Kendimden biliyorum kazanamayacağım üniversiteyi kazandırttı bana.
Basima geldi iyi ki de gelmis. depresyon modunda icine kapanik bi sekilde devam edicektim hazirlanmaya.iyi ki varsin buyuk sanssin.
Değmez. Hiçbir şey, hiçbir kadın sizden önemli değildir.
Elde olmayan talihsizliktir. Okula gidene kadar Kız görmemek ve ders çalışmak için için cemaat dershanesine bile gidilse karşınıza başka bir yerde çıkar.
Ferhat göçerden yıllarım gitti şarkısını dinleyin kendinize gelin.
Tek kelime ile talihsizliktir.
boktandır. kafayı toparlayamaz doğru düzgün konsantre olamaz.
(bkz: boka yan basmak)
(bkz: iki ucu boklu değnek)
(bkz: şemsiye bazı durumlarda açılmaz)
nah çektim ekrana. düşmeyin böyle şeylere kendinize gelin tecrübe ile söylüyorum.