bugün

(bkz: you are god damn right)
bu kadar sığ olmak insanı karaya oturtur.
Sadece 1 tanesi uyuyor demek ki ben üniversiteli kız değilim.

Böylece doğruluğu kanıtlanmış özettir.
deepthroat addict.
yanların da bir iki aç ile dolaşan kızlar topluluğu. birde sımsıkı ellerinden tutuyorlar sanki bıraksa kaçacaklar. oturdukları kafeler de ellerinde son model telefonlar, lakin içinde dakika internet yok. biz yanlarından geçsek burunlarını kıvırır bunlar. Aç aç gezerler odun sevgilileriyle.
hayatı pompa olarak algılayanlar, hava basılmasından şikayetçi olamazlar.
+ kendini bir şey sanmak
+saçını üniversiteye geçtim kızılı ya da dağıttım sarısına boyatmak
+tavla, pişti, jenga gibi oyunları özellikle kumarı öğrenmek
+birinci sınıfta bölüm değiştirmeyi düşünmek
+erasmus yapmak isteyip evden dötünü kaldırıp çarşıya bile inmemek
+çok havalı olduğunu sanıp instagramda kekoca salak paylaşımlar yapmak ilerde bundan çılgınca utanmak
+sevgiliyle, yüzükle, evlenmekle, sözle gösteriş yapmak
+fakültesiyle alakası bile olmayan yerlerden oğlanlarla tanışmak ve flörtleşmek
+hemen bir siyah deri ceket tayt falan almak
+birde namaz kılıp iki üç ve dörtte dötü başı dağıtmak
+1,2,3 te krediyi çatır çutur yiyip 4te nasıl ödeyeceğini ve işini düşünmeye başlamak.

Edit :yalnız güzel salaklıklardı. Özledim bazılarını.
allahım nolursun şu çapsız kullarına akıl ver. çok değil azıcık olsun o yeter bunlara..
Bıkmadınız kadınları eleştirmekten, sövmekten, yerden yere vurmaktan. Ne kadar acizsiniz siz :D
Eğitim alıyor olmaları.
Siyah tayt ,siyah çizme ve siyah mont.

Bunları giyince direk sınavsız üniversitelisiniz.
Deneyin.
Kelebekli ahır çizmesi giyenler onlayn mı acaba.
bu direkt günümüzün kızları.
Arkadaşlar kız değil kadın diyoruz.
Her öğrenci gibidirler binbir çileyle mezun olurlar sonra işsizler ordusuna nefer olurlar. Net. Yapacak bir şey yok. Okumak artık eskisi gibi kazandırmıyor.
Galericilerle takılmaya başlamışlar işte vizyon işte misyon.
görsel

Beybi!
"Merveler ve vermeler" kafiyesini gördükten sonra keşke yanıma konuşmaya geldiğinde kusmak için başka yere koşmasaydım diyen kızlardır.

Yazılan entrylere bakıyorum da hep sizden daha iyilerine gittiler değil mi?
görsel
(bkz: üniversiteye geçtim kızılı)
Üniversite okumamış liseli ergenlerle, üniversitenin boşbeleş bölümlerinin kantin fakültesi birincileri yorum yapmış hemen "bütün ünili kızlar kaşar" sen öyle sanmaya devam et. "Unide çok acayip sex mex dönüyo diyolla" diye konuşan sanayide kaportacı dayılar gibi. Her erkek aynı olmadığı gibi her kızda aynı değildir. Memleketine, zihniyetine, karakterine, inancına, felsefesine göre değişkenlik gösterir. Kimi var elini bile tutamazsın kimi var tanıştığın günün akşamı s*kersin.
(bkz: açacağın başlığı da gireceğin yorumu da)