bugün

şimdi o çocuklar yaşasaydı, şu anda 463 kişi olan online listesi 1.500 kişi olacaktı.

şaka bir yana insan üzülüyor o çocuk piç de olsa, yaşamaya hakkı vardır...
okulları kapatalım, kızlar hemen evlensin önerisini sunacağım acı durumdur.
e üniversite, kız , kürtaj, hamile kalmak, bakirelik sözlüğün en sevdiği, kullanmaktan hoşlandığı kavramları zaten. beğenmedim çocuklar ' hani izmirli lafı' dedi iç sesim. 5 puanı ordan kırdım. acınılası !
Üzerine sifon çekilen kovalar dolusu et parçacıklarıdır.
bu yüzden ilkokula kadar mı okudun ?
dünyanın en büyük ironisi olan konu başlığıdır.
Bunlar hep hamilelik testi hedelerinin altından çıkıyor.
toplumu bilinçlendirmek bilinci kapalı insanlara düşmüşse ohoooo der insan.
insanlar ne kadar meraklı kötü durumları iteleyip,irdeleyip kendilerini altın öğütler dağıtan bilgeler gibi göstermeye.

üniversiteli kızlar ki bu kızlar insanlığın ayrı bir türü, ayrı bir sınıfıdır. bu kızlar ki kürtaj yaptırır. ki kürtaj herkesin hakkında bir şey söyleyebileceği kadar basit bir konudur... ve bütün bunların yanında o ayrı bir insan ırkı olan kızların o çirkin cinayetle aldırdığı çocuklara acımak...

siz kimsiniz? sizler ne zaman insanların hayatlarını yargılayacak kadar küstah oldunuz?
gerçi kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış. meclis gibi bir yerde milletin karşısına çıkıp soytarılık yapan ve bu soytarılığı küstahça diğer insanlara da yayan birinin başkanlık ettiği bir ülkenin insanlarından çok da bir şey beklemiyorum ya...

insanların hayatlarına burnunuzu sokacağınıza sizler gidin kendi burnunuzun önündeki pislikleri temizleyin.
bilmiyor ki annesi ne zorluklarla doğurdu onu.
Hemen Biyoloji dersi almanızı öneririm çünkü aldırılan şey çocuk değil bir hücredir insanlığa dair hiç bir özelliği taşımaz, sizin bilgisizlik akan mantığınızla gidersek mastürbasyon yapan her erkek birer katildir.
cahiller sürüsü yine toplanmış ahkam kesiyor.

kurtajın ülkemizdeki yasal siniri 10 haftadır. 10 haftaya ya kadar cocuk degil sadece döllenmiş yumurtadir ve yukarıdaki yazarın dediği gibi insanlığa dair hiç bir özelliği taşımaz.