bugün

Bizim üniversitede de vardı pembe hayaller kuruyolardi evlenecez diyolardi sonları ne olmuştur meçhul.

Ama şu da bi gerçek ki üniversite evlenilecek kişiyi bulmak için son çıkış kapısı sonrasında is guc derken insan asosyallesiyor ve tanisamiyor.
Lisedir o lise üniversite olsa duramazsın.
normal bir durumdur.

evleneceğiniz kişiyle tuvalet sırası beklerken bile tanışabilirsiniz. tabi hollanda vatandaşı ve eş cinsel biriyseniz.
bir çok arkadaşımın başına gelmiş hadise. normal olan durum ama genellikle ünv. ilişkileri biter.
bu arada cengiz kurtoğlu eşiyle 11 yaşındayken ilk okulda tanışıp sevmiş.
boşanmayla sonuçlanacaktır.

kaynak götüm değil bizzat kendim. aslında hem götüm hem kendim. neyse.
Lise 1 de tanışıp şuan üniversite mezunu olmuş, ayrıca seneye düğünü olan kuzenim aklıma gelince bu önerme pekte imkansız değil gibi.

adam 10 senedir birlikte kızla, boru mu.
ilkokulda tanışıp evlenmek kadar sıradışı değildir.
üç ay sonraki mezuniyetten sonra nişanı takıp bir kaç ay sonra da gerçekleştirmeyi düşündüğüm eylem.
ilk yıldan beri beraberiz e artık acele etmek gerek dimi sözlük.
normal.
üniversitenin yan işlevi.
bir de saçma bulanlar olmuş.
siz görücü usülü ile mi evleniyorsunuz?
muhtemelen 3. sınıfta falan tanışmışlardır.
aynı bölüm değil ama aynı devir olarak şahit olduğum eylemdir.
entafımda bir çok örneği olup bana mümkün olmayan durumdur. çiftlerimiz sevimli ama.
Genelde son yıl ya da sondan bir önceki sene tanışılan ilişkilerde görülür.
Her üniversitelinin başına gelebilecek bir eylemdir.
Başarabilene helal olsun.
uludağ üniversitesinde olmaması gerekendir.
Çok az kişiye nasip olan şanstır.
Gayet güzeldir.
evlenip üniversitede tanışmaktan daha mantıklı olan eylem.

not: 4 yılı bir kızla yakmamak lazımmış öyle der bizim bir arkadaş.
öğretmen baba hemşire anne ikilisi klasiktir. eskidenmiş öyle şimdi üniversitede yaşananlara/yaşanacaklara bir sünger çekip yuva kurmak falan ohooo olacak iş değil.
ortak arkadaş çevresi ve uzun yıllardır birlikteliğin getirdiği yaşanmışlıklar ilişkinin uzun soluklu olmasını sağlar genelde mutlu evlilikler yapılır.
gerçekleşme yüzdesi çok düşük olan durumdur.

edit: ''en son 2002 de bir çift arkadaş böyle evlenmiş ve haber olmuştu'' kadar abartılacak bir düşük yüzdesi vardır.
olma ihtimalini çok düşük gördüğüm durumdur. hele aynı sınıfta okuyup bırakın sevgili olmayı başarını evleneni hiç duymadım. duyacağımı da sanmıyorum.