bugün

bolca olmasa da belli bir miktar bulunuyorlar. genellikle öğrencileri de egolarını tatmin ettirmek için kullanırlar. her şeyi onlar bilir, onlar ne derse doğrudur. böyle de olsa hocayla zıtlaşmayın derim.
Bir de böyle bir şeyin profesörü olup allah'ın varlığını inkar edenler var, hayat her alanda uzmanlaşmak için kısa değil mi? Nerden edindin o kadar bilgiyi allah cezanı vermesin.
Saygı çerçevesi içinde tartisin yaparsiniz, indirirsiz.
vize haftası geldi haaanım. swh
insanı okuldan soğutur, 10 lafından dokuzu 'ben' dir.
prof osman hocadır.kendisi sınıfa çay getirdik diye bizi derse almamıştı.
Neymiş efendim bize naber diye sorduğunda iyi hocam sizden naber demeyecekmişiz. Çünkü kendisi doçentmiş. Neyse bende saygı karşılıklıdır. Görmezden gelin.
hiç uzun yazmayacağım net orospu çocuklarıdır aksini iddia eden de orospu çocuğudur.
Sırf arkadaşlar arasında sohbet konusu olsun diye böyle saçmalıklar yapıyor bu hocalar
Neden başka bir türmüş gibi sıradışı hareketler yaparlar anlamış değilim. Hayır yani yıllarca okuduğun bölümün sende yaşattığı travmayı neden bizim üstümüze kurduğun baskıyla atlatıyorsun.
Biz bu psikolojiyi yaşamak zorunda mıyız
Ayrıca nasıl okullarda formasyon eğitimi almadan öğretmen yapılmıyor üniversite de çalışan öğretim gorevlilerinede alma zorunluluğu olsun.

Misal totoloji dersi
- ya burda şimdi ııı şimdi şöyle ki biz bu belirsizliği kaldırmak için...
- hocam herhalde yanlış yoldan gittik
-kalk sen çöz o zaman dangalak
-...

-hayır yani anlamadım ki size niye bu ders verilmiş sizin alanla alakası yok. Alakası olsa dahi sizin kapasiteniz bunu kaldırmaz ki
-...
-neyse bugünluk yeter ben akşam evde çalışıp geleyim bu konuya
(He senin kapasitesi kaldırdı hadi bir evde tekrar yap sen :D)
Not: çalıştı geldi yine yapamadı :S
her bölümde mutlaka vardır. insanı hayattan soguturlar.
Birçoğu bayan olup ama araya erkeklerinde sızdığı hertürlü şeyi hakeden nefret edilen hocalardir.