bugün

şu videoda görülen akpli dayıdır, çocuk üniversite mezunu, çocuğa 2 tl'ye su satsın diyor ama çocuk canavar gibi 2 tl ye su satacağım ama bana önce neden suyun 2 tl olduğunu bir açıklasın diyor akpli dayı kilit *

https://twitter.com/NoCon...tatus/1443548040791531524
Dayının içinde gezdirmiş.
ağzının ortasına tuvalet terliği ile çiçek resmi çizilesi dayıdır. bunların tuzu kuru aga gelmişler 55-60 yaşlarına 20 senedir emekli mayışı alıyorlar. zamanında para değerli iken çalışıp birikimde yapmışlar. şimdiki gençlere akıl veriyorlar o güpgüzel kafaları ile. eyt liye vatan hayini diyor. sen kaç yaşında emekli oldun diye sorunca 45 falan diyor.. kendisi 20 senedir emekli maaşını alırken iyi ama sen ben almayalım istiyor. biz isteyince bekle 60-65 i vatan haini diyor..
Bu eski kafalı öküzleri anlamak. Çok zor diyelim su satıyorum en fazla ne olur. Ekmek peynir bu memleketin insanı neden kendıne bir ev alamıyor. Neden herşey bu kadar pahalı bu pahalılıgı su satarak mı yeneceğiz. Vs vs diye sormuyor kendine.
su heryerde 1.5 lira. Daha artislik yaptığı şeyin fiyatından haberi yok o dayı denen sik kırığının. O kadar uzak konuya.

Ülkede 25 milyon sigortalı var her sene kazandığının yarısı bu gibi asalaklara emekli maaşı olarak ödensin diye vergi ödüyor. Kalanı da memur denen %90 ı partizan tiplere ödeniyor. 25 milyon aynı anda istifa etse, bir ay da kimse alkol içmese devletin alamayacağı vergi 240 milyon lira neredeyse.

Adamlar bizim paramızla kaynağını bilmeden bize efelik yapıyorlar bir de.
Dayıdan ziyade çocuğun kıvrak zekası konu olmalıdır ki bana kalırsa güzel şeyler birileri konuştukca çoğalacaktır.
Bu bunak ibneler bence insan değil. Bir merkezde kodlanıp, her sokak röportajı olduğunda orada spawnlacak şekilde sokağa bırakılıyorlar. 2023'e kadar ölseler de bunların oyları biraz düşse.