bugün

fotokopya merkezlerinin vize - final zamanı bayram etmesini sağlayan durumdur.
kesinlikle katıldığım önermedir. geçen haftasonu üniversiteye yeni başlayan bıcırığıma kadıköy akmar'dan gidip kitaplarını aldık. üç kitaba 110tl verdik. bu da indirimli hali. bir de akmar diye ucuzdur dedik. peeeeehh.
eğer hocalarınız fotokopi kabul etmiyorsa kesinlikle doğrudur. bölümümü ingilizce okuyorum bir kitap 100 tl hoca gelmiş diyor ki herkes kitap alacak almayan olursa 100 üzerinden değil 80 üzerinden değerlendiririm. arkadaş hadi bir şekilde aldık diyelim ama bu kitabı alamayacak kaç tane öğrenci var hiç mi düşünmüyorsun? alsın bir kaç kişi toplanıp fotokopi çekelim. sakın burada kitabın yazarının emeğini önemsemediğimi düşünmeyin, gerçekten alamayacak durumda olanlar var.
bıcırık kitapları bile 110 tl ise vay üniversite öğrencilerinin haline. zor durum.
üniversite hayatımın 3. yılındayım henüz hiç kitap almadım. hocalarda istemiyor zaten. sınav zamanı gidip kütüphaneden kullanıyorum. böyle yazınca bir garip geldi. bir de teknik üniversite olucaz vay amk.
Hazirlik kitaplari ayri bu mevzu zaten. Yuh ulan!!
500 tl gitti 2 haftada 500 tl. Dile kolay öğrencinin cebine zor!
28 eylül'de üniversite hayatına başlamış birisi olan şahsımı hayretlere sokmuş olaydır. 180 tl ne demek? allahtan üst sınıflar tarafından uyandırıldık da ciltli fotokopi olayını öğrendik. hepsi sağolsun 165 tl cebimde kaldı.
Fotokopi kitap kabul etmeyen hocanın götünü kırtasiyeci kenan abi siksin.
üniversitenin nasıl bir para kazanma merkezi haline geldiğini gözler önüne seren durumdur. ilginçtir, deu ydy'de arkadaşa 320 tl lik kitap aldıracaklarmış. bakın, bu yabancı diller yüksekokulu'nda en az 700 öğrenci var.. şerefsizliğin, para hırsının ve düzenbazlığın doruklara ulaştığı dönemlerdeyiz. bırakın öğrenciye gerçek eğitim vermeyi (ki bu gayet doğal bir ödev) adamlar daha fazla ne kadar sömürürüz, emikleriz diye araştırıyor.

ulan zırto, sen / siz böyle yaparsanız adam nasıl rahat içinde okusun, nasıl adam akıllı bir şeyler üretsin. neyse bir şey demiyorum.
welcome to turkey , dedirtir.

yok be şaka!
5 kitabını gayet de makül fiyatlara alan beni ilgilendirmeyen durum.
özellikte hazırlık senesinde tavan yapan fiyatlardır. online ödev verildiğinden dolayı orijinal kitap alınmazsa puan kaybı yaşarsınız kur atlamanız zorlaşır.
ilerde meslek hayatımda kullanacağım kitapları hep orijinal aldım tanesi 60-110 arası değişen kitaplara yevmiyeleri çok yatırdım. bunlar da bir nevi işimizin takım taklavatı tabii.

adam yıllarını vermiş kafa patlatmış, dirsek çürütmüş, gecelerini gündüze katmış, yazmış, hakkıdır.
Kesinlikle dibine ve de sapına kadar doğrudur.
Ulan hatta kitabı geçtim fotokopisi bile pahalı 25 lira kitap fotokopisi nerede görülmüştür amk? Zaten üstüne az daha koysam orijinalini alırım kitabın.
Hazırlık sınıfındaki ingilizce kitaplarına ödediğim paraya bakarak katıldığım başlık.