bugün

H.R.Ö. isimli çocuk Savcılılık ifadesinde yaşadığı dehşeti şu sözlerle anlattı: “2014 ve 2016 yılında kursta yatılı olarak kalmaktaydım. Ömer I. cinsel bölgesine yakın alanlara bana masaj yaptırdı. Cinsel organını tutturdu. En sonunda ise Ömer I. bana cinsel ilişki teklifinde bulundu. Teklifi kabul etmedim. Ancak bana ödev verdi. Mescit kapısını kilitleyip beni yalnız başıma aç bıraktı. Bu nedenle teklifini kabul ettim. Defalarca kez bana tecavüz etti. Diğer hocalarla da cinsel ilişkiye zorladı” dedi.

görsel

haberin detayı;

http://www.cumhuriyet.com...ogrencilere_istismar.html
ziklerinden asılması gerek bu çomarların.
vicdansız, allahsız orospu çocukları.

içeride de cinsel açlıklarını bu üçüyle giderirler umarım.
umarım içerde öldürmezler bu şerefsiz hayvanları, düzenli olarak her gün koğuşça sikerler...
Yatılı Kuran kursunda cinsel istismara uğrayan çocuklar konuştu: “Eğitmenler cinsel el kol şakaları yapıyorlardı. Göğüslerini öptürüyorlardı. işin dayak boyutu da vardı. Çekiçlerle dövülüyorduk. O dönemin cahilliğiyle 'Kursu satmayacağız' diyorduk"

http://www.cumhuriyet.com..._dayak_masajla_taciz.html
kaynak cumhuriyet gazetesi. elbette sorgulamadan ikna oldum, çomar mıyım da sorgulayacağım.
Maneviyatın, dinin, kutsal değerlerin içine eden, sömüren, hepimizi dinden, imandan soğutan, allah, kuran peygamber örtüsü altında, her türlü rezilliği, kepazeliği, yolsuzluğu, soysuzluğu, itliği yapan her unsur, kişi ve kurumlara lanet olsun!

Bu konuya duyarsız kalanlara da!
inanmamakta ısrar edip, hala siyasi araç haline getirenlere de!
Üç maymunu oynayanlara da!
Cahile de!
Susana da!
Hepsine lanet olsun

Tanım: bu ülkede nerdeyse her gün duyup, insan olmaktan utanç duyduğumuz rezillik.
yatılı kuran kursu nedir? neden yatılıdır? dini eğitimini vermek isteyen aileler için yatılı olması şart mıdır?
çocukları başlarından atmanın yoludur bu. kimse kimseyi kandırmasın. çok istiyorsan camiye gönderirsin, alırsın çocuğunu.
bu kadar olaylardan sonra, ailelerin de akıllanması lazım. sizin çocuğunuz, size emanet canlar. nasıl kıyarsınız, düşünmezsiniz aklım almıyor benim.
çocuklara topluca tecavüz etmişler.
bir kereden bir şey olmayacağını akpli bakan sôylemişti zaten. bırakın bunları. laikçi birileri çocuğun birine içki içirmiş. esas önemli olan o.
normal bir ülkede buna benzer vaka yaşandığında yer yerinden oynar,
ama ülkemizde ne yer kaldı, ne de yeri ...