bugün

cahilliğin kelimelerle oluşturduğu gevşekliktir.

bazı trollerden daha trollsün, tebrik ediyorum.
noktasına virgülüne kadar doğru tespittir.
Ümmetçilik zaten arap milliyetçiliğidir.
Doğal olandır.
Siyasal islam denen her şeyi yıkmakla mükellef ideolojinin şaheseri.
Kansız vatan hainlerinin gururla yaptığıdır.
sen namazı arapça kılıyorsan evet arap milliyetçisisin. türkçe kılıyorsan lafım yok. koskoca allah yarattığı kula anadilinde namaz kıldı diye cehennem azabı tattıracağını sanmıyorum. hal böyle olunca sizin arapça sevdanız arap milliyetçiliğinden başka mantıklı bir şekilde açıklanamıyor.
lan gerizekalı ingilizce kitap okumak farzdır ingilizce okumayan cehennemliktir mantığıyla mı biz ingilizce kitap okuyoruz? yemin ederim mal olduğunuz konusunda hiç yanıltmıyorsunuz insanı.
aynı zamandaallah kelimesinin gerçek anlamını bilmemektir. allah, arapça el-ilah'tan gelmekte ve "yüce varlık" gibi bir anlama gelmektedir. yani arapça tanrı diyebiliriz. bizim embesiller de allah'ı sadece islam'ın tanrısı sansın.

(bkz: tanrı değil allah)
sarık,sakal,cübbe üçgenine sıkışmaktır.
hep o möngke denen ibicinin işleri

az daha ölmeyedi, hülagü başkan

şu mısırı da bir dümdüz edeydi.

ulan möngke bu yaz gelip mezarına işeyecem olum

kafaya koydum bunu yapacam.
dinler emperyalizmin kılık değiştirmiş halidir.
batı'nın türkiye'de tutturduğu en başarılı dejenerasyon. yani türkiye'nin en büyük sorunu.
mevcut hükümet ve yalamaları tarafından uygulanan politikadır. gerçek türkçüler tarafından elbet bir gün ayaklar altına alınacaktır.
ümmetçilik= arap özentiliği olduğu için, ya neyse.

bi de bu ümmetçilerin bi hayali var butun dunya sunnilerini birlestirecekler.

araplar size islam denilen seyin kaymagini yedirirler mi? yedirmezler. hehe.
"Ümmetçilik bir Arap yayılmacılığıdır.
Herkesi Arap(islam) kültürü içinde yoğurup Araplaştırmaktır. Mezopotamyalı Iraklılar, Fenikeli Lübnan, Süryani Suriye, kıpti Mısır, Giritli Filistinliler böyle Araplaştırılmıştır.
Sırada Türkiye var.
Uyan.
Türklüğünü, Türkçeyi koru."
Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan

not:
görsel