bugün

ümit özdağ beğin ne kadar sigma olduğunu gösteren protokoldür. vallahi uygun olan ne varsa kk'ye paşa paşa kabul ettirmiş. işte gerçek siyasetçi be!

görsel
iki üç bakanlığa pkk ile aynı adaya oy vermeyi kabul eden siyasetçi protokolüdür.
Yalnız ümit Özdağ inanılmaz bir siyasetçi. Hem Türk'ün yanında hem de çok zeki. kensini yürekten kutluyorum..
Yusuf Hayaloğlu'nun Ah ulan Rıza'sı aklıma geldi.

"Sen de bu hallere düşecek adam mıydın!"

Zamanla her şey değişebiliyormuş...

Evet.
16 bakanlık vardı 3 bakanlık özdagin, 7 bakanlık aksenerin, 3 bakanlik davutuoglunun, 3 bakanlik babacanin, 3 bakanlik uysalin, 3 bakanlik karamollaoglunun, 8 bakanlikta kilicdaroglunun, 8 cumhurbaşkanligi yardimciligi var. toplamda ne yapti 38.
38 böl ortadan elde ettiğin 3 ve 8 sayilarini carp 24. 24 ü 3 böl 8. 24-8 oldumu 16. Hadi hayırlı olsun 16 bakanlik.
3 bakanlığın bizzat kendisi, 3 bakanlığın üst yönetimi..

normal şartlarda bir iktidarın kendi eliyle adalet, iç işleri ve maliye bakanlıklarını; güvenlik demekle milli savunmayı kast ediyorsa o da ayrı; verdiğini duysam "hadi oradan, deli mi bu adam? hükümette başka ne kalıyor ki?" derdim..

ama kılıçdaroğlu'nun nasıl kurnaz bir esnaf olup, %1 katkı sağlamayan 6 partiye 39 milletvekilliğini bağışladığını görünce, ki partilerden bir kısmının varlık sebebi bizzat chp'yi yok etmek olan siyasal islamcılar; "valla ümit paşa az bile koparmış, az daha sıkıştırsaydı kılıçdaroğlu özdağ'a peygamberlik bile vaad ederdi" dedim..