bugün

geldik gördük ki etek giyip, kaçıyordunuz.
Bizim töremizde kadına el kalkmaz, ses etmedik o yüzden.
al biraz snickers te. daha iyi misin hewal?
Sen boule saka yapmayi nerden ogrendin? (bkz: swh)
Yıllar sonra tarih derslerinde göreceğiz bunların başarısız bi isyanı diye geçecek bunlar.
görsel
siz dağda ananız yanlarında.
bizim buralarda erkekler etek giymiyo alışkın değiliz sizin oralara uyum sağlayamayız.
90'lı yıllarda gönüllü ülkücülerden oluşan birliği bilmeyen hain beyânı. Bu yüreği büyük adamlar bunların soyunu kurutacaktı zamanında. Fakat her ne hikmetse o yüreği büyük adamları birden güneydoğu ve doğu anadolu bölgelerinden çektiler. Sonra ne mi oldu? Ateşkes falan, sonra tekrar saldırılara başladılar kanıbozuklar (Ateşkes sürecini anlatmayayım artık). Ben de mücadele ettim bu köpeklerle. 27 çatışmaya girdim toplamda. Can da aldım. Bunların sıçtığı bokun rengini bilirim ben. Korkudan altına sıçtıkları için. Bunlar her zaman korkak köpek gibi kaçarlar. Sonra halk mücadelesi falan filan. Ne istediniz de vermedi lan bu devlet size?!! Mühendis, öğretmen, vali, kaymakam, emniyet müdürü, asker katlettiniz. Hem de kahpece. Neden? Çünkü o insanlar oradaki gerçek halka katkı sağlıyordu. Ee pkk ister mi böyle bir şeyi? Kendi güdümünde olması için cahil ve okumamış, bilinçlenmemiş insan ister. Bu yüzden onca kamu görevlisini öldürdünüz. Hainsiniz lan hain! Daha alınacak çok kelleniz var. Biraz daha bekleyin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar