bugün

Olağan durum.

Bir ülkücü de çıkıp beni düşüncesiyle alt edebilsin, tükürdüğünü yalarım. Zaten zeki bir ülkücü benimke bu yüzden tartışmayacaktır da.

Edit: dedim işte, zeka yok diye genelinde. Hala kendimi süper ilim irfanı biri gibi gördüğümü düşünenler var.
kendini alim sanan ve gördüğü 1-2 kendini bilmez yüzünden genelleme yapan yazar beyanıdır.

Türk-islamcıların bazıları tartışma safasına bulunmayabilirler ancak Türkçüyle tartışmaya girebilirsin istersen. Anlayışlı olurlar genelde merak etme.
seninke tartışması zor olacak ülkücülerin yaptığıdır.

ama senin ile tartışacak ülkücü çoktur.

sanırsın ki kendileri süper ilim irfan bilim konuşuyorlar da ülkücüleri beğenmiyorlar.
kişinin karşısındakine hakettiğini vermesi olayıdır.

laf adama anlatılır...
belki de anlatmayı denemiştir ama karşısındaki insan anlamayı reddetmiştir.
"Kanı ve sütü bozukla iş yapılmaz, siyaset konuşulmaz, tartışmaya girilmez. Kafasına sıkılır, sevaba girilir."
-abdullah çatlı-
bir ülkücüde beni alt edebilsin diyen şahsın en beğenilen entrylerine giriyoruz:

--spoiler--
1. x art/#18489846
2. plazmayi takti mi oglanlar/#29018452
3. recep tayyip erdoğan ın en karizmatik fotoğrafı/#20442733
4. gelecekteki eşe not/#29047880
5. adnan menderes üniversitesi/#20447340
6. hüloğ/#20113089
7. bim de 49 tl ye satılan gitar/#20343223
8. naber sorusuna verilebilecek cevaplar/#29047528
9. durex prezervatif vs ok prezervatif/#29002938
10. entry bekleyen başlıklar/#18507011
--spoiler--

arkadaş düşüncesiyle çağ atlamış. x art ve prezervatif bilgileriyle bütün sözlüğü aydınlatmış. valla ne diyelim ülkücüler olarak sustuk hiç küfretmeyen terbiyeli arkadaşı izliyoruz.

birde coştuğu entrylerine göz atalım:

--spoiler--
henüz coşmamış.
--spoiler--

neyse ya buraya girmeyelim işte arkadaş zaten çok bilgili fikirli ve entellektüel. 2-3 kelime yazan trollerden kesinlikle değil. ülkücü camia olarak utancımızdan yerin dibine girdik*.
ağzın bal yesin, derim gecerim...

bu arada, agzim bal yesin. sovmek ayrı bi yakışıyor bana...
(bkz: sözlükte coşmak)

Kriterlerinize hayranım.
Realitedir. Radikal solcular bile -siyasi düşüncemle yakından uzaktan alakası yok- parti binasında kitap okurken ülkücülerin ocakta tıksırına kadar çay sigara yapmaları nedenlerinden biridir. Zaten herkesin hemfikir olduğu bir konuyu saatlerce tartışırlar ve sonunda yine herkesin bildiğinde hemfikir olurlar.

Çökün ulan eksiye.
daha sözlükte coşmak kavramını bilmeyen cahillerin beğenmediği ülkücülerdir.

bak evladım bilale anlatır gibi anlatıyorum. herkesin beğenilen ve beğenilmeyen entryleri vardır. fakat iki kelime yazılan entry ile 5-6 paragraf yazılan entry takdir edersiniz ki aynı değildir. belki iki kelimelik entry daha fazla beğenilir, fakat 5-6 paragraf yazmak için saatlerini verenler olduğunu düşünürsek aynı emek harcanmış olmaz. belli bir beğeni taşıyan ve emek sarfedilmiş uzun entryler bu yüzden "yazar bu entry sinde coşmuş" istatistiklerinin altında yer alır. el emeği göz nuru entry bunlardır. sözlükte iki cümleden öteye gidemeyen cahiller bu sebeplerden ötürü "yazar bu entry sinde coşmuş" istatistikleri boş kalır. mesela böyle uzun ve beğenilen bilgi içerikli entry girerseniz sizde bu istatistikte boş kalmazsınız:

(bkz: hdp seçmeninin aşırı cahil olması)
(bkz: sosyalistlerin türk katliamları sıralı tam liste)
(bkz: devam eden türk katliamları)

konuşmayayım sussun gene prezervatifler hakkında trollük yapmasına devam etsin diyorum bazıları ama susmuyorlar. ülkücüleri fikirde beni alt edebilsin diyebilmek için önce sözlüğe bir faydanız olması gerekir. sabahtan akşama cinsel başlıklarda yazacağınıza kitap zaten okumazsınız da bari saçma sapan tespitlerle uğraşıp kendinizi rezil etmeyin.