bugün

ülkücüleri devamlı hor gören tiptir. neden olduğunu hiçbir zaman anlayamamışımdır vesselam.
bu ülkeyi bu toprağı sevmek suç mudur?
bu bayrağa bu millete karşılıksız kara sevdalı olmak suç mudur?
bu vatanı canından vazgeçecek kadar sevmek suç mudur?
vatansızlara karşı vatan savunması yapmak suç mudur?

allahınızı severseniz ülkücülerin suçu nedir de bu kadar hor görülüyoruz?
cahildir!
Genelde solcudur bu tipler.
Ama arkadaslar liselerde örgütledikleri apaçiler insanın içini karartıyor cidden. Lisede beni de sıkıştırmışlardi ama cok pis de dayak yemişlerdi.
Yani nabalım göklere mi çikaralim bunlari?
Muhtemelen ülkücülerin 3 yaş seviyesiyle yaptığı hareketlerin farkında olan tiptir.

Örneğin türkmenler katledilirken tv başından izleyip klavyeden yorum yapan, fakat şimdi niye sahip çıkılmadı oralara diye çene yapan ülkücüler. Arasaydın kardeşim hakkını, çıksaydın sen de sokağa, illa provakasyon yapmak da şart değil?
halkların kardeşliği falan filan der. maldır.
bedava bilgi çağında cahillikten geberen sığırların türkmenleri örnek gösterdiği durum.

sokağa çıkıp yürüyüş yapmaktan daha "somut" işlerle uğraşıyorlardı.

mecliste soru önergeleri, genel kurul konuşmalarında her fırsatta türkmenler konusunda uyarmadılar mı?
internet başından türkmenler diyor ehe mehe derken, meclis tutanaklarında, soru önergelerinde türkmenler kaç defa geçiyor haberin var mı ?
yurt genelinde yardım kampanyası başlatmadılar mı?

(bkz: mhp den türkmeneli ne yardım kampanyası)

genel başkan olcay kılavuz 2 kere kerkük'e gidip 20-30 tır dolusu yardım malzemesini bizzat teslim etmedi mi?
yine olcay kılavuz toplanan nakit parayı elleriyle götürmedi mi? kurban bayramını kerkük'te geçirip toplayabildiği her türlü yardımı iletmedi mi ?

bunların hiçbiri 1 tane haber sitesi, televizyon göstermiş mi?
oralarda görmediği hiçbir şeyi yok zannediyor elinin altında internet olan sığır sürüsü.

şu ülkede hiçbi sikim bilmeden kendini yorum yapmak zorunda hissedenlerin alnına orospu çocuğu damagası vurulursa bir şeyler düzelecek.
vatanı sevmek elbet küçümsenemez ancak kendini ülkücü addeden kişilerin bayrak, toprak ve ölüm üçlemesini aşarak bu ülkenin gerçekten ileri gidip hiçbir devlet tarafından ezilemeyeceği hale gelmesi için bilim ve teknoloji üretme konusunda da birşeyler ortaya koymaları gerektiğini düşündüren bir olgudur.