bugün

Solcular ile el birliği yapıp bu ülkeyi kaosa sürüklemek temel hedefleri olan bu kesimin ülkede hiçbir halta yaramamalarıdır. türkiye bölünüyor zırvaları ile ülkemizde kan görmek istiyorlar. Terör onların asıl oy kaynağıdır. 40 yıldır şehit haberi beklemekteydiler. şehit haberi olsada şu ak partinin oy oranları düşse diyorlardı. Amma ve lakin bu oyunu bozduk, terörü bitirdik. çok üzüldüler, kahroldular ama, yapacak birşey yok sayın ülkücüler.
Terörün bittiğini zanneden zavallıların çokluğu hakkında bilgi veren hede
Terör sadece dağda bitti onlar artık şehirde faaliyet gösteriyorlar ve eskiye nazaran kat be kat daha güçlü bir şekilde. çünkü arkalarında onları destekleyen güçlü bir hükümet var.
akpli söylemidir. ülkücüler bu ülkeye vatanı sevmeyi şerefli olmayı öğretti. Ben 25 yılda bunları öğrendim. Herkesi bunu öğrenmeye davet ediyorum. Saygılar.
ülkücüler ne kattı bilmem de dinciler ne katmadı, ne götürdü iyi biliyorum.

-köyleri basıp çocukları öldürenlere kucak açtılar mesela, barış adı altında.
-köyleri basmalarını, kadınlara tecavüz edip, çocukları öldürmeleri emrini veren adama paşa gibi bakıyorlar mesela, bu da barış adına. belki de korkudandır. ona bir şey yaparlarsa kürtler ayaklanacak çünkü. kürtte olsalar oy potansiyeli olabilecek insanlar bunlar. oy her şeydir.
-allah birdir diyerek adam öldüren de dinciler. ben inançlı biriyim ama sizin inancınızdan benim ki fazlasıyla farklı.
-allah'ın adını dilinize alıp, peşinden isteklerini sunanda dinciler.
-kusura bakmasınlar da yalancılık da var arkadaş. var ya. allah'ın adını zikredip yalan söylediklerinde kendilerine gözü kapalı bağlı kesim dışındakileri de kandırdıklarını sanıyorlar sanırım. çok değişikler.

-son olarak da her türlü icraati yapıp üstünü örtmek adına da insanların hayatları ile oynamak da onların huyu haline geldi. kaç polis görevinden alındı? kaç tanesinin düzeni bozuldu? sebebi de "bizden habersiz bir yolsuzluğu nasıl açığa çıkarırsınız". demek ki size kalsa bu yolsuzluk daha devam edecekti arkadaş işte.
beyni olmayan yazar beyanıdır.terörün taktik değiştirdiği dönem akp dönemidir.ve daha güçlü bir şekilde geri döneceklerdir.ülkücüler olmasaydı siz şu anda rahatça milli görüşü savunduğunu dile getiremezdin.koministler götüne vidanjör sokardı.
söyleyeyim: ortalığı birbirine katmadı.
ya arkadaş akp yalakalığı yapıcan burda bari git biraz araştır aflan da gel sonra bir başlık aç sonra entry gir amk bir bok bilmeden ülkücülere laf atmaya kalkıyorsun sadece 80 öncesi sağ sol kavgası var onu biliyorsun anladığım kadarıyla başka bir sikim bilgin olduğunu düşünmüyorum ne ülkücülerle alakalı ne de ülkücülükle alakalı. Bir de terör bitti mi siktir lan yavşak ağdaki terör bitti sadece apo piçiyle pazarlık yapın kürdistan deyin ülkeyi bölmeye çalışın sizin terörü bitirdik dediğiniz bu seni de niye sikleyip buraya entry girdim bende bilmiyorum ama umarım okursunda biraz araştırma falan yaparsın.
Uludağ sözlükte ırkçılık yaptılar. Bununla övünüyorlar. Bu şekilde vatan için Bi b*k yaptığını sanıyorlar.

Yazık bırakın sevinsin yavrucağızlar *
çıkarttıklarının 1000 biri değildir farkında değiler ne katıklarının ülkeyi uçuruma getirmişler. güya vatanseverler. yada öyle sanıyorlar.
barzolardan daha fazla katkıları olmuştur.
Kan gozyaşi sokak kavgalari, genç ölumleri iste cahil genclik surusu.
hiçbirşey. komünizm geliyor din elden gidiyor diyerek vatansever gençleri katlettiler.amerikan köpeği olduk. rusya ile müttefik olan türki cumhuriyetler,iran,suriye. dinsiz oldu sanki amk.
amerikan milliyetçisi bunlar.
komunist sistemin onunde siper olmu$ bak bak...

görende komunizm analarini istisnasiz siken bir canavar zannedecek. $uan sokakta i$$iz surten ulkucu veya genclerin sebebi bu emperyalizm oyuncağı kapitalizm dir. lan paralari yok nefesleri kokuyor kodomanlari savunuyorlar. la olm siktir git. gerizekali.