Bir ülkücü olarak ben dinliyorum.

Belki kalkıp küfredenler çıkar ama şarkıları ideolojimize göre kategorize etmemeliyiz bence.

Ahmet kayanın ilk dönemlerine bakarsak zaten ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunmuştu.

Çok masumane bir istekle bir türk kanalında kürtçe şarkı söylemek istiyorum demişti.

Şimdi kürtçe kanal bile var yani!

Dediğim gibi ideoloji farklı şey sanat farklı şey.

Gizliden gizliye ahmet kaya dinliyen ülkücülerde yadsınamayacak kadar çok.

Edit: değerli görüşleriniz için teşekkürler.
hakaret edenler ise kendi seviyelerini belli ediyor. böyle yaparak ülkücü camiaya yarar değil zarar veririz.
bakın ben bir akpli olarak ülkücülüğe döndüm.
sebebi ise sağlam ülkücülerle tanışmamdı!
Belki bu konuda yanlış düşünüyor olabilirim.
ancak beni aydınlatmak yerine hakaret ederseniz birbirimizi kırarız başkada bir işe yaramaz.
ahmet kaya'nın kürt olması sorun değildir. kürtçü olması sorundur. "apo'yu özledik" diyerek terör örgütünün başına nasıl sempatiyle baktığını belli etmiştir. eşi kürtçü partiden belediye başkan adayı olmuştur. bu yüzden hiçbir gerçek ülkücü ahmet kaya'yı dinlemez.
Ahmet kaya dediğimiz adamın icra ettiği 'sanat' sosyolojide alt kültur diye tabir ettiğimiz daha anlaşılır tanımını söylersek varoş, barzo ve kentli olamamış kesme hitap eder. Ülkücüler içinde de bu kesmin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. O yüzden bu kesim pek ala dinleyebilirler.

Ülkücülerin ahmet kaya'sı olmadı diyen barzo, türkü barlar ahmet kayalarla dolu. ilhami gencer kimmiş bak bakalım bi.
Ülkücü ahmet kaya dinlemez, o şarkıların sözlerini bi tarafıyla dinleyip anlamayan adamdan da ülkücü olmaz.
Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım diyen birini dinler mi sorunsalıdır.

Adamın her sözü, her şarkısı provokasyon. Vatanını milletini seven biri bu tip insanlara prim vermez. Veren de kişilik problemi çekiyordur.
Salaksa dinler. Güldüm ama...

Ülkücülerin bi ahmet kayası olmadı hiç. Bu yüzden osman öztunç mu ne, çakmaları sürüldü piyasaya hep. Hatta akpli uyuklayan şarkıcı vekil bile böyle bi proceydi ilk çıktığında.
dinlerler. müziğin siyasi görüşü yoktur olmaması lazım. evet.
ülkücüler gizli gizli ahmet kaya dinler goygoyuna sadece solcular inanır. Vallahi adamlar böyle zannediyor ya her gece açıp ahmet kaya dinlediğimizi düşünüyorlar ve üstüne basa basa söylüyorlar.

Dinlemiyorum amk.
dinlerler.
Ahmet kayaya terorist deyip barzaniye bu millet sizinle gurur duyuyor diye tezahurat yaptiran hukumete oy verirler bunlarda oyle bir kafa varki kusa taksak ters ucar hilal biyigini siktiklerim.
dinlemez. dinlemiyorum bu ülkucü meselesi değildir. yurt dısinda konserlerde apoyu özledik diyen bir kansızı hiç bir türk evladının dinlememesi gerekir.
daha önce de gözlemlediğim olay şudur:

ahmet kaya ülkücünün yasak aşkıdır.
Ülkücü değilim ama vatanımıza şerefsizlerin ülkesi diyen bir şuursuzu dinlemeyi doğru bulmuyorum.
Sanat evrenseldir.
dinlemezler. adam hain olduktan sonra s.kmişim sanatını.