bugün

öğrenince çok şükür dediğim havadis... Çok şükür ki vatan sevdalıları kardeşlerim neyin ne olduğunu anladılar. inşallah tek başına iş başına.

" tek basina " nickli bir kardeşimizin entrysini burda paylaşıyorum

"Gerçek ülkücüler oyunu ak partiye verecektir. çevremdeki insanlardan gördüm. Bu böyle. Ha kendisinini milliyetçi gören sözde ülkücüler tabiki vermeyeceklerdir. çünkü mhp nin bu ülkeye faydası olmadığını bile bile yani körü körüne oy vereceklerdir. Gerçek ülkücü milliyetçi kardeşlerime ''mesele parti meselesi değil vatan millet meselesi memleket meselesi '' diyerek 1 kasımda ampül logosunun altında birleşmemizi diliyorum"
Aktrollün ıslak rüyası. *
Ülkücü diyorsun kardeş, ak it demiyorsun. Ülkücünün partisi MHP'dir. Akp'ye oy yok.

edit: Akp'ye oy verenler bellidir.
görsel

Edit 2: Resim shopluymuş, grafiker olduğunu iddia eden bir arkadaş bu yüzden beni mert olmamakla suçluyor. Shoplu olduğunu ilk bakışta bizde anladık, mesele Orada yazanların doğru olması... Bu benim mert olmadığıma mı delalet yani? Anlayabilmiş değilim. garip...
biz pkk lılar diye biliyorduk.
alparslan Türkeşin iki oğlu, ilk Ülkü Ocakları başkanı, Türkeşin son Ülkü Ocakları başkanı, mhpnin yerel teşkilatlarının önemli isimleri ve bazı Ülkü Ocakları isimlerinin ak partiye geçmesiyle dahada belirginleşecek vaziyettir.
Ülkücülerin yapmamasını umduğum hareket. Ama ülkeyi satacaklarsa bilemem tabi...
Gerçek ülkücüler oyunu ak partiye verecektir. çevremdeki insanlardan gördüm. Bu böyle. Ha kendisinini milliyetçi gören sözde ülkücüler tabiki vermeyeceklerdir. çünkü mhp nin bu ülkeye faydası olmadığını bile bile yani körü körüne oy vereceklerdir. Gerçek ülkücü milliyetçi kardeşlerime ''mesele parti meselesi değil vatan millet meselesi memleket meselesi '' diyerek 1 kasımda ampül logosunun altında birleşmemizi diliyorum *
(bkz: ucuz propaganda)
Akgenç-aktroll ortak yapımı başlık.
Daha önce de verdiler. Zaten bugün başkanları anayasa konusunda akpyemtam destek verdi.