bugün

http://www.haberler.com/b...saldiriya-9341266-haberi/

püskevitsporlu bahçeli'nin yeni beyanatı. güler misin, ağlar mısın? gözün kesmedi muhalifleri karşına almaya, emir almış polislerle kurultayı dağıttın. sonra gittin sarayda bahçıvan oldun. ülkücü hareket evet hiçbir işi yarım bırakmaz, ama sen yarıda bıraktın ülküyü.
ülkücü değildir, bahçeli doğru söylemiştir zira mhp çatısı altında ülkücü kalmamıştır türkeş'in partisi sözde islamcılar tarafından zaptedilmiştir.
Çayı fazla kaçırmışlar yine.
ölümle mi tehdit ediliyor acaba diye düşünülmesi gerekendir ?!
saldırının düzmece olduğunu anlatmaya çalışmış.
(bkz: 4 mart 2017 ülkücülerin sinan oğanı dövmesi/#35946314)
anladığım şekliyle, okuduğum haberde ilnur çevik ve sedat peker sonrası bugün üçüncü defa karşılaştığım tehditvari açıklamadır. tam hali şu şekildedir:

-Sinan Oğan'a yapılan saldırıyı değerlendirir misiniz efendim?

"Bunun neresini değerlendireyim. bir kişi kürsüyü yıkıyor. Kimseye bir şey olmuyor. Ülkücü hiçbir şeyi yarım bırakmaz, anlaşıldı mı?”

şimdi bunun mizansen olduğunu ifade ettiğini söyleyen yazarlara söylüyorum. deyin ki öyle. ama her halükarda, ülkücü olsa gebertirdiyi anlamıyor muyuz? ha böyle demiş, ha sonuna mizansendi diye açıkça söylemiş, ne farkı var?

kariyeri boyunca bir halta yaramayan, ancak MHP teşkilatını pasifize eden, bugün de cenabet gibi nereye yamansa bereketini kaçırmaktan başka fonksiyonu olmayan adamın hangi lafında ne keramet arayacağım? her ihtimalde referandum sonrası göreceğiz bakalım ülkücü yarım bırakıyor mu bırakmıyor mu?
başlayamazlar ki zaten neyi yarım bırakıyolar.
Ayarı bozulmuş Bahçeli iyice boş yapıyor. Evet.
Ümit özdağ'ın toplantısına saldırı düzenlendi.ülkücüler işlerini tamamladı mı sayın bahçeli.
bahçeli diye yazılır, kaypak diye okunur.
görsel *