bugün

Bundan 4-5 sene önce de devlet bahçeli nin bütün ülkücülerin sevgisini , takdirini kazanmış biri olduğu söylenemezdi ama en azından hasbelkader saygı duyulan hiç değilse parti lideri olarak kabul edilen biriydi.

Ama özellikle son 1 yıldır yaptıklarıyla her geçen gün daha da kendine nefreti arttırıyor. Kurultaya gidilmemesi için yaptıkları ve söylemleriyle de artık kendisine olan nefret zirve olmuş durumda.

Ustelik sadece MHP tabani degil toplumun nerdeyse her kesimi bu adamı istemiyor artık. Kendisinin akp nin stepnesi olduğunu ülkücülerin de çoğu artık kabul ediyorlar.

Potansiyel bir mhp seçmeni olan ben de devlet bahçeli yuzunden bu partiye oy vermiyorum ve şuna eminim ki bahçeli nin gitmesiyle benim gibi düşünen ve sayıları hiç te az olmayan bir kitle mhp ye oy verecekler.

(bkz: mhp deki devlet bahçeli diktatörlüğü)
nedense chpkk lı secmen aksener icin bastırır oldu. ne zaman pkk ya kukredi bahceli devletle birlikteyim bitirin pkk yı dedi. aksener one cikarildi. tabi pkk destekcisi chpkk ve hdpkk lilarin isine gelmedi. bakin bugun can dundar pkk li itinin attigi manset bu kanittir.
güncel Önemli Başlıklar