bugün

görsel
görsel

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Abdulkadir Özdemir lunaparkta çocuğunun yaşı küçük olması nedeniyle balerine bindirilmemesi üzerine tartıştığı görevliyle tartıştı.

https://www.yenicaggazete...e-silah-cekti-474172h.htm
Gidin bakın yüzde bin Trabzonludur.
kitap çekecek hali yok ya !..
Bu tipler tam mağra adamıdır.
Evimde Ankara’nın batısındaki bir karakolu donatacak kadar (yivli av tüfeği dahil) pek çok silahım var. Hepsini taşımaya yetkiliyim ancak lunaparka silahla gitmedim, bu neyin kafası arkadaş!
Şaşırmadım ülkücülükte sıradan bir olay bu.
Başka ne beklenir ki? Medenice konuscakmiydi yani.
Ulku ocakları kapatilsin. Safi zarar.
Her zaman diyorum. Allah bunlara iktidar yüzü göstermesin. Her pisliğin içinde bunlar var.
Bu tipini siktiğim arkadaş silahı olmadan ülkücü yandaş olmadan ne kadar erkekmiş görmek isterdik.Yani silahı olmasın tokat manyağı yapılır bu tipler.
MHP ve ülkücü denince aklıma her zaman şantaj, tehdit ve mafyavari hareketler gelir. Bundan mütevellit şaşırtmamıştır beni. Ülkenin gelişmesinin önündeki engellerden biri de bu ilkel zihniyettir. Ülke bunlardan kurtulmadıkça gelişmemiz oldukça zor maalesef.
hırsıza yandaş olanların mafya ocakları kapatılmalıdır. ülkü ocakları küçük birer mafyaya dönüşmüştür. türklük şuuru olmayan, türklüğü ağzına alamayacak kadar alçalmış haysiyetsiz kabadayıların, mafyacılık oyununa bir an önce son verilmelidir. devletin ve milletin başına bela olmuş bu zillet ocaklar derhal kapatılmalıdır. ikinin yanında bir sıfır var sildiniz. kaldı mı iki? iki ile ikiyi toplayın dört yapar ve milliyetçi hareket partisinin... devlet bahçeli gibi konuştum valla.