kürdistan kurulsun istiyorum, kürdistan kürdistan deyip 50 bin askerimizi katledenlere verelim ot bile yetişmeyen topraklarını yaşasınlar orada.
kürtler bizi sevmiyor, biz de kürtleri sevmiyoruz. bizi sevmediklerini kanıtlamak için 50 bin askerimizi binlerce öğretmenimizi, yol işçimizi de öldürdüler. o hâlde hâlâ neden ısrar ediyoruz arkadaşlar? birbirimizi neden öldürüyoruz, bunun kime faydası var?
doğu bölgesi bize tek kuruş gelir getirmiyor, bunu hepimiz de biliyoruz. gelin bir de o bölgenin bize ne kaybettirdiğinden bahsedeyim. türkiye'de resmi rakamlara göre 15 milyon devlet yardımıyla yaşayan vatandaş var. yani çalışmadan etmeden devletten maaş alıyorlar. peki kim bunlar? bunların izmirli ya da eskişehirli olmadığını hepimiz biliyoruz, evet sizin de tahmin ettiğiniz gibi bunlar üstün ırk olan, almanya'da mekanlarda biz hitler'in ari ırkından geliyoruz diyen kürtler. izmir devlete yılda 17 milyar dolar vergi veriyor, buna karşın sadece yılda 350 milyon dolar bütçe alıyor devletten. bu zannedersem ödediği verginin yüzde 3'üne denk düşüyor. buna rağmen kürtler sabahtan akşama kadar devlet sadece batıya yatırım yapıyor, doğuya yapmıyor diyor. arkadaşım izmir zaten ödediği verginin sadece yüzde 3'ünü alıyor o kadarı da çok mu görüyorsun onlara kürt olmadıkları için? izmir'deki adam 12 saat çalışıyor günde ne yapsın seni daha çok beslemek için 24 saat mi çalışsın?

şimdi size soruyorum izmir'de sabağın 6'sında kalkıp günde 12 saat çalışan vatandaşımın suçu ne? suçu kürt olmamak mı? devlet kürtlere çocuk başına 150 tl aylık maaş verdiğinden dolayı kürtlerinn hepsi 20 tane çocuk yapıyor, üstüne bir de okula giden çocuklara teşvik parası da veriliyor. bunlarla birlikte 20 çocuk yapmış olan sıradan bir kürt ailesinin geliri ayda 5bin tl oluyor. şimdi size soruyorum siz kaç para maaş alıyorsunuz? batıda yaşayan adam 5bin tl maaş alabilmek için üniversite bitiriyor, yüksek lisans yapıyor, kürtler ise üstün ırk olduğu için bedavadan bunca paraya konuyor. kürtlerin bizden ne üstünlüğü var arkadaşlar, hepimiz eşit değil miyiz?

az önce bahsettiğim o ayda 5bin tl'ye yakın para (ç)alan kürtler çocuklarına da hiçbir giysi almaz okula öyle yollar. bir arkadaşım doğu'da öğretmendi, o almak zorunda kalıyordu çocuklara giysi. öğretmen giysi alsın diye bilerek çocuklara giysi almıyorlardı. zaten üç kuruşluk maaşı var, onu da kutsal ırk olan kürtlere harcıyordu. doğu hiç senin bildiğin gibi fakirlik içinde değil, adamların mercedesleri, bmw leri var derdi.

bazı kürtler de vardır ki, bizi o kadar sömürdükleri yetmez gibi hadi orta asya'ya gidin der. arkadaşım biz bu ülkeyi bizans'tan almadık mı? kürtlerden mi aldık sanki? biz anadolu'yu malazgirt'te savunma savaşı yaparak aldık. romen diyojen bizden 10 kat büyük orduyla selçuklu'nun tüm topraklarını yağmalamak için alpaslan'ın ordusunu hazırlıksız yakaladı bir nevi pusu kurdu. biz anadolu'yu bizans'tan aldık. bank mı bu sanki ben önce geldim, ben oturacağım diyesin? bugün türkler rusya'ya gidip sizin bugünkü topraklarınızın yarısından fazlası eskiden bizimdi, gidin anayurdunuza dese ruslar cevap bile vermez güler geçer, o yüzden size hadi orta asya'ya diyen kürtlere gülüp geçebilir ya da kürtlerin kendi anayurdu olan zagros hinterlandının çöplüğüne dönmesini isteyebilirsiniz.
arkadaşlar ben kendi amca kızı ile evlenen, berdel, töre, kan davası ile uğraşan bir zihniyet ile bir arada yaşamak zorunda mıyım? daha yeni suruç olayını gördük öldüren kim? kürt bir canlı bomba, ölen kim? twitterlerinde apo sözleri paylaşan bir grup kürt. ölen kürt öldüren kürt ama adamlar ellerine silah alıp önüne gelen türk askerine kurşun sıkıyor. ben kürt olmayan herkesi öldürmekten başka gayesi olmayan insanlarla birlikte yaşamak zorunda mıyım?
Batıda tek Kürt bırakmayarak hepsini eski ohal bölgesine sürelim, biz bu medeniyet düşmanı ve terör üretme potansiyeli çok yüksek olan barbarlarla beraber yaşayıp ülkenin kaynaklarını ve kazandığımızı onlara yedirmek zorunda değiliz.

Üstelik; "besle kürdü oysun gözünü" durumu da var.
Ulkenin bolunmesi durumunda tümünün doguya gidecegini düsünen yazarin yanlis olan beyanidir... Hic biri birakip gitmez batiyi oglum.. Ekmek elden su golden.. Yanlis dedim. Cunku bu topraklar icin kan dokuldu, can verildi.. Onca ecdadin kemikleri sizlamaz mi??
Böyle bir durumda kürtlere tercih hakkı verilmeyecek madem ki Doğu sizin toplayın pılınızı pırtınızı doğru Kürdistan dediğiniz bok çukuruna.
Ama farkındamısınız kürtler batıya yerleştikçe bu iş gittikçe zorlaşıyor bunu bir an önce yapmalıyız. Bunu batı daha fazla kürtleşmeden yapmalıyız zaman kürtlerin lehine Türklerin aleyhine işliyor.
Biz zaten kürtlere tercih hakkı vermeyeceğiz gidecek misin gitmeyecek misin diye. Gayet demokratik olarak doğuya süreceğiz hepsini. Sonuçta Kürdistan kurulsun diye 50 bin insanımızı katlettin mi katlettin hadi şimdi doğu çöplüğüne git.
selahattin demirtaş?

(bkz: gardyans in selahattin demirtaş olması)
Onlara verilen sürede beceriksizler ışidi bitirip suriyeyi alsaydı. Beceriksiz dangalaklar. Onlara toprağı bırak ü bile yok ü,ü.
biz bu ülkeyi kolay almadık bugün doğu gider yarın batı.
Tavuk mu bölüyonuz gençler?

Verecek toprağımız yoktur. Tehcir olacaksa, güneydeki barzonun kukla devletine gönderilirler.

Kripto musunuz ne ayaksınız anlamadım ki ben sizi.
Arkadaşlar kürtler 20 tane 30 tane çocuk yapıyor zaten bu nüfus artışıyla yakında sayıları bizden daha fazla olacak. 1980'de nüfus oranları yüzde 15 idi şimdi yüzde 25 oldu
ya amk ne gerek var bölmeye bilmiyorum ki.
Bölünce bu torpağlarda artık pembik mi sıçacağız ?
verelim hepsi defolsun gitsin anasını satıyım. hiçbirine de türkiye vizesi verilmesin, ülkeye giriş yapamasınlar. zaten bir bok yapamaz onlar, alışmışlar ekmek elden su gölden devlet yardımıyla yaşamaya. kürdistanlarında(!) açlıktan geberip giderler. vergi-fatura falan da ödemedikleri için iyice bok çukurunun diplerine gömülürler. sonra gelip "özür dileriz abi, biz ettik siz etmeyin" derler bize.
O işler öyle olmuyor "time is money" kardeş. adamın nüfusu yüzde 60 olunca ülkenin sahibi durumuna gelirler adamlar böcek gibi baksana 30 çocuğu olan var. maymun gibiler.
Bıçakla mı?
Sen izmir'de rahatça Apo posteri açabilirken, ben doğuda öğretmenlik yaparken vuruluyorsam yemişim öyle kardeşliği
(bkz: niye sen orospu çocuğu musun gardaş)
Arkadaslar, ne kadar bu ulkenin bolunmemesi icin olmeye haziriz desek de bu ulke sessiz sedasiz federatif bicimni alacak. Biz de sessiz bicimde(!) , ayni bu günku gibi izliyor olacagiz. Sözüm şu ola ki, dış gücler adli; usa, euroe union bu ulkeyi kendi cikarlari dogrultusunda yaratacaklar, oyle ki bu yarattiklari ulkenin canavara donusmemesi icin var gucleriyle(turkiyeyi bolmek icin harcadiklari cabanin 1/1000'i bile degil) calisacaklar. Durum boyle olunca karsimizdaki kurdistanin(!) Gunumuz hangi devleti olscagini da kestiremez degil akl-i az kemal olan kişi.irak, afganistan, pakistan v.b tüm sömurge devletletinin durumunu teskil ediyor olacak. Boyle bir devlet ki, her türlü ölüme, açliga , mezalime hazir bir garip, sefil zavalli olacak. Size varin gelin boldurelim diye bir senecek zaten sunmuyorum. Bu ulke istemsiz bölunecek; ne tsk, ne v.b güç.
bu ülkenin bölünmesi zorunlu oldugu bu durumda, bölündükten sonra kürtlere, her türlu mezalimi, iskenceyi, vatan bölmenin nasil oldugunu, ölümü; ananin gercekten nasil agladigini o zaman gosterelim diyorum. Simdiki bu tüm basliklsr sözler ve sözde yakarislar bosa. Her gün birinizi, bir gün hepinizi.. sozunun ne kadat gercekci oldugunu varin gelin o gün anlatalim.
ilk entrymi okuyun.
Sonra çaya bandıralım - devlet bahçeli.
yılda yaklaşık 35 milyar doların(iranın petrolden kazandığı yıllık gelirden daha fazla) kürtleri beslemeye harcandığını biliyor muydunuz?
Türkiye bölünmedikçe ülkenin dünyada ilk 5 ekonomiye girme ihtimali yoktur hepimiz günde 12 saat çalışıp 3 kuruş para almaya ve yattığı yerden devletten tonla para alan kürtlerin siz bizi sömürüyorsunuz söylemlerini çekmek zorunda kalırız.