bugün

Bir tutuklanıp bir serbest bırakılan zanlılar, yaptıkları absürd savunmalara rağmen aldıkları komik cezalar, orduyu 5 kez zehirleme izni verilen şirketler, sadece okuluna gitti diye içeri alınan fetöcüler, olayın bizzat içinde olup fetöye para himmet edip dışarda gezen siyasiler ve rütbeliler, 1 yılı tamamlamak üzere olduğumuz OHAL; ki en fazla 3 ay olması gerektiği yazıyor, listeyi tamamlamam için bir koca gün gerektiğinden en güncelleri ile kesiyorum. BU durumda partisini sevmediğim liderin adalet yürüyüşüne çıkması birilerinin yapması gereken bir şeydi. Maalesef çok duyarlı vatanseverler olarak bunu kemal kılıçdaroğlu siyasisine kaptırdık. Halkın elde etmesi gereken adaleti bir partinin temsilcisine bıraktık. Bu manipülasyonlar hep ayrıştırıcılık ve tek bir görüşe mal etme ile baltalandı. Bunun da ülke adaletine bir müdahale olduğu kesin. Bilerek yapılmış bir eylem. Her şeyin sorumlusu olan tek olay. Ülkedeki adaletin yüzeysel bir özeti. Varsa derine inebilen okumak istiyorum.
Adalet, bu ülkede sadece bir kadın isminden ibarettir.
aslında işleyememekte olan işleyiştir. yeteri kadar nüfusunuz var ise sizinle aynı suçlamalardan içeride olanlar cehennem ızdırabı yaşarken serbest bırakılırsınız (bkz: tahliye edilen damatlar) cinayet işleseniz bile gene serbest bırakılırsınız (bkz: rüzgar çetin) (bkz: burak erdoğan) nüfusunuz yoksa sosyal medyada "birisine" hakaret olmadan eleştiri bile yapsanız ömrünüz mahkeme koridorlarında hapishane köşelerinde çürüyebilir. aşağılık bir tecavüzcü kravat taktı diye ceza indirimi alırken siz çoluğunuzu çocuğunuzu karınızı kızınızı korurken elinizi kana bularsanız uzun yıllar içerilerde yatabilirsiniz. işin siyasi kısmına hiç girmiyorum tırları gönderenlerin zirvede gezip haberini yapanların idamının istenmesi gibi mevzulara..
görsel
güncel Önemli Başlıklar