bugün

tatlı su solcularının bayıla bayıla yaptığı eylemdir.

ee insanda öz eleştiri kültürü olmayınca,

"yıllardır ben neden yüzde 25 deyim" diye sormak yerine,

başarılı olana ve başarısını arttırana çamur atıyor haliyle.

başlık başa : vay arkadaş bir de kaçıyorlar.
ÖRNEK VERiLEREK DETAYA iNiLMESi GEREKEN HADiSE ?

ÜLKEDE OLUP DA AKP'YE ATILAN SUÇLAMALAR NELERDiR ?

MESELA BNE HiÇ ABi BiZiM ARABAYI ÇARPTIM HEP AKP'NiN SUÇU DiYEN GÖRMEDiM.

AMA LAN ZATEN iŞSiZiM BiR DE HÜKUMET GSS BORCU DiYE BiR ŞEY ÇIKARDI DiYEN iNSAN GÖRDÜM.

HANGi OLAYLARDA AKP'YE SUÇ BULUNMUŞ YAPMADIĞI HALDE AYDINLATIN DA BiLELiM.
örnek isteyen arkadaşlar için en yakın tarihlilerden "özgecan vakası" hatırlatılabilecek olan eylemlerdir.

sadece bir minibüs şöförünün canice işlediği bir cinayetten dolayı,

"hükümet istifa" çağrıları yapıldı bu ülkede.

ulan hükümet ne yapsın bu durumda.

adam yapacak olduktan ve gözü döndükten sonra yapıyor işte.

bunun önlemini nasıl alacaksın.

daha da yüzlercesini sayabilirim,

ama cahil solcu arkadaşlarımız hepsini çarpıtıp,

saçma sapan kulplar takacakları için uğraşmaya gerek yok.
13 yıldır iktidar olan bir partinin zavallı fanatiklerinin bünyesinde oluşan sürekli mağdur olma hali...

yahu ortada bir suç varsa ve onun için önlem alınmıyorsa suçu kime atayım? ne diyem maho mu diyem?
kadın cinayetleri 10 katına çıkmışsa, ülkede asayiş diye bir şey kalmadıysa, ortadoğu arap ülkesi olduysak özgecan olayını tabi ki akepeya atıcam. liseden, ortaokuldan gençleri bir saatte emniyete tıkmayı biliyorsunuz amk sik kafalıları.
Ahlaki açıdan güven vermemesinden kaynaklanmaktadır.

Kulaklarımızla dinledik "paraları sıfırlayın" tapelerini Nasıl güvenelim Lan...

Bir ülkeyi yönetiyorsan , iyi bir şey yaşandığında " biz yaptık" diyorsan kötü olaylarda da sorumluluk bakkal Rüstem abinin olacak değil ya tabiki senin...
Pkk trollerinin sosyal medyada en ufak olayda #katildevlet hastagı açması ve kronik solcuların peşinden gelmesi en büyük örneğidir.

#katilpkk; foşik, ıyhk, bağnaz
#katildevlet; evet, mantıklı, olabilir.

Vatanını sevmenin bağnazlık sayıldığı dönemlerdeyiz. Algı oyunlarına gelmeyelim.
Komiktir. Bunun üst versiyonu kesin amerika'nın oyunudur. Evet.
bir de bunun tam tersi vardır mesela. ulan aldığımız nefesi bile akepe yaptı. düple yol da düple yol.
duruma göre mantıklı ya da salakça olabilen durum. an itibariyle baktığımızda yasama ve yürütmeyi elinde bulunduran akp, ülkenin cumhurbaşkanı akp kökenli, bir çok devlet kurumunu işgal ettikleri de ortada. tüm bunlara rağmen devlet erkanında bir sorun olsa başka suçlu aramaya çalışmak zaten salaklıktır.
ancak bazı durumlarda hükümetin gerçekten hiçbir suçu olmasa da bir şekilde hükümeti suçlamaya çalışan bazı sol kesimler de yok değil. onlara da yazık ama. yıllarca siyasetin içinde bulunmalarına rağmen hala 3 tane 5 tane oy aldıklarından ergenleşmiş olabilirler. ya da toplumda "solcu kızlar veriyormuş" yalanına inanıp da solcu olan ergenlerden dolayı olabilir.

Ancak dediğim gibi, devlet erkanının büyük bölümü zaten akp'nin kontrolünde olduğu için birçok olayda akp'nin suçlanması da gayet doğru bir davranıştır.
Solcuların yapabildiği tek şeydir. Hem gereksizler hemde avrupa ülkelerinin bir çoğunu yenebilecek güce sahip yapan akpyi suçlamaları komedidir.
Yanlıştır. Mesela ben bakkal cezmi abiyi sucluyorum. Çünkü tüm suç zaten cezmi'de.
eziklik psikolojisi falan degil serefsiz haysiyetsiz ve duzenbaz olmaktir. aslinda suclamalarinin ak parti ile alakasi olmadigini biliyor bir cogu ama iste camur atalim da izi elbet kalir mantigi. saf saf bunlarin pesinden gidenlere zaten diyecek bir sey yok. bi insani dusuk zekasindan dolayi suclamama karari aldim.
ülkede olmayan her durum için muhalefeti yuhlamak! "ulan bi başa gelemediniz, sürünüyoruz buralarda.."
hükümet hangi parti etrafında kurulmuşsa elbette onu suçlayacağız. gidip chp yi mi suçlayalım? ihmaller, unutulmuşluklar, göz ardı etmeler, caymalar vs. hepsi hükümetin tekelindedir.
ŞiMDi HATIRLAR MISINIZ BiLMiYORUM AMA BiZiM BAŞBAKANIMIZ 2002'DE HERKESTE TELEFON YOKTU AMA ŞiMDi VAR DiYEREK TEKNOLOJiK GELiŞMEYi AK PARTi'YE MAL ETMiŞTi. YANi ANLADIĞIMIZ KADARI iLE 2002'DEN SONRA OLAN OLUMLU VEYA OLUMSUZ GELiŞMELERiN HEPSi AK PARTi SAYESiNDE OLMUŞ.

ARKADAŞIMIZIN GÖSTERMiŞ OLDUĞU ÖRNEĞE SADECE BiR HABER LiNKi BIRAKIYORUM.

http://bianet.org/bianet/...-cinayetleri-14-kat-artti.

BURADA 2002'DEKi KADIN CiNAYETLERi VE 2009'DAKi KADIN CiNAYETLERi ARASINDAKi FARK GÖSTERiLMiŞ.

ŞiMDi 2002 YILINDA BENiM CEBiME GiREN AZKEN ŞU AN ÇOK OLMASINI AK PARTi KENDiSiNE BAĞLIYOR TEKNOLOJiK GELiŞMELERi VE iNSAN PARAMETRELERiNi iŞiN iÇiNE KATMIYOR iSE BENDE OLAN BU KADIN ÖLÜMLERiNiN TEK SEBEBi OLARAK AK PARTi'Yi GÖRÜRÜM.

BU KONUDA BU KADAR RAHAT OLUNMASININ SEBEBi CEZALARIN CAYDIRICILIĞINI KAYBETMESi. BU NASIL OLUYOR PEKi ? ORTADA BAĞIMSIZ BiR YARGIDAN SÖZ EDEMiYORUZ. HANi OĞLU CiNAYET iLE SUÇLANAN BiR BELEDiYE BAŞKANININ CUMHURBAŞKANI OLMASINDAN SONRA BU KONUNUN HiÇ BiR ZAMAN DiLE GELMEMESi GiBi. ENTERESAN BiR ŞEKiLDE KIRMIZI IŞIKTA GEÇEN ŞOFÖR SUÇLU BULUNMAZ iKEN KARŞIDAN KARŞIYA GEÇEN SES SANATÇISI SUÇLU BULUNMUŞTUR.

KENDiNi TEMiZE ÇIKARMAK iÇiN BiZiM GÜVENDiĞiMiZ YARGI SiSTEMiNi BiLE DEĞiŞTiRMiŞTiR. SONUÇTA PEÇETE KAĞIDINA BEN BU PARAYI ALDIM LA YAZDIRIP RIZA'YI TEMiZE ÇIKARAN iNSANLAR MEVCUT HÜKUMETTE.

BiR DE BU TARZ YAKLAŞIMDA OLANLARI SOLCU OLARAK GÖSTERMiYORLAR MI ONA DELi OLUYORUM.

ÜNiVERSiTEDE SOLCULAR iLE YAPTIĞIM KAVGANIN HADDi HESABI YOK. SOLCU OLMADIĞIM iÇiN HER GÜN ALLAH'IMA ŞÜKREDERiM.

AMA OLAN BiR ŞEYi ÇARPITMAK KiMSENiN HADDiNE DEĞiL. BU HÜKUMET GELDiKTEN SONRAKi GELiŞMELER NASIL Ki SADECE HÜKUMETE BAĞLANIYOR iSE KÖTÜ iŞLERi DE HÜKUMETE BAĞLAYACAKSIN.
Başı sıkışınca siyasi başlık açan ergenlerden de kurtulabilseydik.
Bu ülkede akp'ye atılan suçlar;

- kadınlara şiddet, tecavüz uygulayanlara iyi halden % 50 lere varan ceza indirimi. akepe hükümeti hala kadınları mağdur etmeye devam ediyor, çünkü biliyorlar ki islam kadını "döv" diyor. kadına şiddeti cezalandırarak islamla çelişmek istemiyorlar. bu durum da öldürülen, tecavüze uğrayan kadınlar için "kanarya severler derneğini" istifaya davet edecek değiliz.
ali ismail korkmaz'ı arkadaşları öldürdü,
Tahir elçi'yi pkk,
Suruç da suçlu dhkp-c,
ankara'da kokteyl örgüt,
tsk komutanlarının ve bir sürü insanın ergenekon, balyoz'dan suçsuz yere mağdur olmasının nedeni fetö silahlı örgütü.
roboski'de katırlar,
yolsuzluk, hırsızlık hak getire artık dünyada duymayan kalmadı,
berkin elvan'ın anasına, tayyip'in yaptığı hakaretler
ışid terör örğütüne verilen destek.... hiç biri akepe'nin suçu değil. bir gün lahey Uluslararası Ceza Mahkemesine sanık götürüldüğünde göreceksin tüm suçlar kimin.
ÜLKEDE olan her olayın suçlusu akp olmasından dolayıdır.