bugün

Sonra gençlik niye böyle diye sorarlar. Evet.
lan durun bende atanayım bende yapayım.
6 ay resmi olanı yahu, hafta içi kacamaklari , belirli gün ve haftaları falan da sayın. Bi ortmen maksimum 4 ay çalışır.
Yıllarca atanmayı bekledikten sonra bırakalım da yapsınlar tatil.
Diğer bütün meslekler atom parçalıyor da bizim mi haberimiz yok.
Diğer bütün meslekler atom parçalıyor da bizim mi haberimiz yok.
o sürenin bir kısmında polis için çalışabilirler. teröre karşı işlek yerlerde kimlik vs sorabilirler.
baslik buram buram ogretmenler odasi kokuyor.
Kimisi hak eder fakat çocukları sallamayan öğretmenlerin hak etmediğidir, üstüne "mooşomoz yötmöyö yööö" diye yakınırlar.
ya sikik sokuk yazı yazmayın, tatilleri gözünüze geliyorsa siz de öğretmen olun tutan mı var ? daha ne yapmalarını bekliyorsunuz 1 de, yazın öğrencilerin tatil beldesine gitmelerini mi ? öteki memurlar haftasonu tatilde iken onların çalışmasını mi ? öğretmenlerimizin kıymetini bilin.

edit: yozlaşmış öğretmenlerin de amina koyim.
Bütün bir sene 80 gün tatil yapmamı göz önünde bulundurursak bunu yaklaşık 3 ayı Nerede diye sormadan edemiyorum.

Evet haftasonları da çalıştım imanım gevredi af edersin. Bütün gün internette okey oynayan memurlar veya günde toplasan 2 saat bile çalışmayan imamlar varken o pis ağzınızı açmayın derim.
Öğretmenin hakkı 1500 tl falan. Bence devlet gerektiğinden fazla veriyor. Ek ders alıyorlar lan bir de adamlar, sanki maaş tenefüse çıktıkları için veriliyor. Zaten yıl boyu tatil yapıyorlar söylendiği gibi.
Öğretmenler aldığı maaşı beğenmiyor üstüne bi dünya tatil yapıyor işçi evine ekmek getirebilmek için gece gündüz çalışıyor ama çıtını çıkarmıyo aldığı üç kuruş paraya şükür ediyo dünya bu haldeyken adaletin lafı bile geçemez.
Öğrenciler okulda değilken öğretmenler ne yapsın birbirlerinemi ders anlatsınlar öğretmenin tatili fazlaysa yaz tatili iptal olsun ogrencilerdr ders yapsin.
(resim:#1)
Beleşten para kazanıyorlar tipler. Evet.
her hafta sizin gibilerle uğraşıyorlar haklarıdır.
tüm dünyada böyledir. ama o ülkelerde lys vs. sınavlarında 50bin öğrenci sıfır çekmiyor. değil binlerce; yüzlerce öğrenci için bile olsa milli eğitim bakanından, okul müdürlerine kadar hepsine yol verirler. ama bizim ülkede en az önem verilen şey eğitim olduğu için kimsenin umurunda olmaz. herkesin derdi devlete kapağı atmak. memur maaşı, eş, 3 çocuk.
yanlıştır. doğrusu öğretmenlerin 6 ayda 1 yıl tatil yapmasıdır
Öğrencisine her yıl present, continious, past tenseyi anlatıp duran ingilizce öğretmenlerini akla getirmektedir.
hele akıllı tahtalar çıktıktan sonra sınıfı pavyona çeviren sınıfta ders hariç herşey yapılan tarih dersi ve öğretmenini hiç saymıyoruz.

işte sizin gibi embesil andaval hocalar yüzünden gelişmiyor bu ülke. yazık çok yazık.
ülkenin halini ortaya koyan acı durum. geleceği şekillendiren tipler hep tatilde. evet.
Bu çağda üzülerek söylüyorum ki, eğitim ve öğretime önem veren, az öğretmen var. Verilen müfredatı uygulayıp geçiyor. Ona emanet edilen çocuğa, bir şeyler katıp katmadığını çoğu önemsemiyor.

Sanırım o güzel öğretmenler, eskilerde kaldı.
ilkokul ve lisede öğrencilere ay buy ay dazınt dedirten öğretmene aldığı para bir zahmet rulo olup girsin.
Yanlıştır. Doğrusu öğretmenlerin 1 yılda 13 ay tatil yapması. Lütfen insanları kandırmayın.ayrıca maaş 4 bin lira demişsin, ben hiç o kadar düşük bir maaş almadım. Hele tatilde olduğumuz şu Ender Zamanlarda sevgili MEB bize 10 ar bin tl den aşağı yatırmaz.
iş bu entryi kanarya adalarından giriyorum, sevgiler! Asdgh.
Nerdeyse hepsi gelişiguzel ders anlatıp konuları bi an önce bitirip siktir olup gitmek isteyen adamlar genellemeye uyar bu beyan sonra gelsin paralar.
güncel Önemli Başlıklar