bugün

yata yata para kazanan insanları sevmemektir.
bugünlerde çok kişinin yaptığıdır. korkuyoruz sokağa çıkmaya.
Yapmayan nerden bilsin öğretmenliği. tabi ki mesleğin yüz karası çok. ama idealist öğretmenler de çok. öğrenci nankördür kendimden biliyorum. öğretmenin değeri mezun olduktan sonra anlaşılır.
genelde öğretmenle alakalıdır. öğretmenler ne kadar içten ve sevgi doluysa öğrenciler o derece öğretmene bağlanıyorlar.
ilgi, saygı ve şefkat karşısında annesine babasına bile seni seviyorum diyemeyen çocuk öğretmenine duygularını rahatlıkla iletebiliyor.
ergenlerin içinde bulunduğu durum. bi büyüyün yaşınız gelsin ne kadar kutsal bir iş yaptıklarını anlarsınız. evet yata yata para kazanıyorlar. diyanet bütçesi de 4 milyar 604 milyon 649 bin TL olduğu ülkede yata yata da uyuya uyuya da osura osura da para kazanması gereken insanlardır... yazık ki yetiştirdiklerinden bazıları andaval oluyor işte.
Sadece 1 tane sevdiğim hoca vardı.Oda bana laf atınca eskisi kadar sevmedım yanı sevgim azaldı.Zaten hepsinden nefret ediyorum ben yahu.
normal bir durumdur. 6 ay tatil yaparlar her şeyden şikayet ederler öğrenciye katkıları sıfır ee normal sevmemek.
özellikle son yıllarda öğrencilere tanınan özgürlüklerden son derece rahatsızlık duymalarından dolayı insanların, öğrencilerin onları sevmemesini normal buluyorum.
karakterlerine göre değişir bence. kimisi gerçekten kaliteli öğretmendir. hem kişilikleri hem de hocalıkları iyidir. kimisi ise sadece parası için öğretmenlik yapar.
Zor geldi tekrardan yazmak.

(bkz: #25234418)
güncel Önemli Başlıklar