bugün

lan yeter artık şu öğretmenlerle uğraştığınız diye çemkirmek istediğim önerme. sen 5 yıl üniversite oku, bitir bi dolu veledin kahrını çek bi de "omo onlor yozon totol yopoyo" şeklinde konuşan lise mezunu işsiz ergen tayfasına cevap ver buralarda. ne yalova valisi kafalısınız lan. sokakları süpürmek başkasının işi benim değil.
Öğretmenlerinden çok dayak yemiş insanların düşüncesidir.
görevini tam yapamayan öğretmenler için güzel düşünce. hatta tamamen çöpçü bile olabilirler.
önce bankalarda öğretmenin 3-5 katı maaş alan, üstüne çift maaş-ikramiye ile yetinmeyip bir de ayakkabı kutularına milletin parasını dolduranlara giden vergilerinize sahip çıkın da, öğretmenin aldığı maaş şurda dursun dedirtecek cinsten önerme.

nitekim küçük hesapların ülkesidir türkiye. afedersiniz ama malsınız mk.
sokak süpürmekten ziyade daha faydalı işlerde kullanılabilirler. ulan hayır kar yağıyor tatil , mesai yok , ders saatin azsa tatil , 3 ay tatil , hafta sonu tatil. yetmiyor bir de bazıları ödev verip gidiyor. konuları çocuklara anlattırıyor. diğer iller nasıldır bilmem lakin ankara da ki çoğu öğretmen dershane yada özel ders gibi ek işler yapıyor adamlarda zaman bol. en azından yazları öğretmenler kamu hizmeti vermeli yada bilimsel çalışmalara katılmalıdır.
ben de destekliyorum. yazın boş boş gezmesinler, devlet bulsun buna bir çare.
akla bazı sorular getiren önerme. acaba uludağ sözlükte -5000'e falan ulaşınca oros.u çocuğu diye bir seviye var mı? ağır olduğunun farkındayım ama hafif olunca anlamıyorlar.
ülkeyi yönetenler ülkeyi soymuslar,bunlar ögretmene takmislar.
desteklediğim önermedir.

kurbanda yat, ramazanda yat, milli bayramlarda yat, sömestrda yat, yazın 3 ay evet yanlış duymadınız 3 koca ay yat, 3bin lira maaşı al sonra vay efendim ay sonunu zor getiriyoruz, yok efendim zam istiyoruz. sen önce haket o parayı terbiyesiz nankör!!!!
bir öğretmen olarak kınadığım düşünce.
sadece öğretmenler mi durumlarından şikayetçi. bu ülkede ne mesleklerde olup şikayetçi olan insanlar mevcut. her meslek içinde görülebilir durumlardır.
yazın başka bir aktivite sağlanabilir tabii. ancak öğretmenlik mesleğini küçümseyenlere davulun sesinin uzaktan hoş geldiğini söylemek isterim.
gürültü yapmasın da kafamı dinleyeyim diye sokağa bile attığınız çocuklarınıza öğretmenler aylarca sahip çıkıyor.
Bence sokak nasıl süpürülür onu öğretsinler.
Tabi güzel kardeşim gelmişken Götünüzü de temizleyelim. Ama bir dakika zaten onu yapıyorduk değil mi 10 yaşında iphone alıp sen Kral'ın varisisin diyerek yetiştirdiğiniz beliebercı ergenlerinizi eğitirken.
Beyin özürlü insanların desteklediği mal fikir.
Bı zihniyetin biraz okuyup da vali olanı da sınıfta öğretmene hakaret edip ölümüne yol açıyor.
Öğretmenlikten bir bokum anlamayan insanların açtığı başlıktır, efendim zaten öğretmenler 3 ay tatil yapmazlar cahil cahil konuşmayınız. Temmuz- eylül arasında tatil yaparlar.

Ayrıca yönetmeliğe göre sizin tabirinizle 3 ay süresince öğretmenler okulda bulunmak durumundadırlar. Eğer bulunmuyorsalar da bu amirlerinin izniyle olur. Patronunuz size git 3 ay tatil yap, maaşını vereceğim dese koşa koşa denize atarsınız kendinizi.

Cehaletten ölseniz keşke.
Sokakları süpürmeleri saçma ama en azından dersleri kötü olan öğrencilere yaz okulu kurs tadında etüd yaptırabilirler.
desteklediğim fikirdir.

bunlar zaten 3 ay yatıyorlar ama maaş almayı biliyorlar 3 ay yatamazlar kardeşim banane bunlar devlet memuruysa o 3 ayda devlete bir şekilde hizmet edip o maaşı hakedecek. öyle beleşe maaş almak yok kimse kusura bakmasın.
desteklenecektir.

Bu mikroplar beleşe geçiniyorlar. Oh ne rahat!
Kafası basmayan insanların kullanabileceği cümledir.
Bir kere o tatil 3 ay değildir. Karı da biz mi yağdırıyoruz e manyak adam. Aslında cidden başarısız öğretmenlermişiz, bu cümleyi kurabilcek bir dünya çocuk yetiştirebiliyormuşuz.
Bir öğretmen hatta beden eğitimi öğretmeni olarak benim bir günlük tempoma dahil etmek istiyorum bu insanları. Leşlerini entry sahibi toplar.
Salak insanlar tarafından üç ay sanılır.çunkü bu insanlar hiç bir boktan çakmaz anca eleştirmeyi bilen mal insanlardır.ogretmenin tatili iki aydır temmuz ve ağustos aylarıdır.diğer okulların tatil olduğu günler okula gitmek seminer almak zorundadır.cahil insan topluluğu dağılın artık.gidin bokunuzu karıştırın herzamanki gibi.
halen daha 3 ay diyen gerizekalı, faydasız, ipsiz sapsızları göstermiş başlıkçık. bir kere o 2 ay. bir de bir sikim yaşamadan atıp tutmayın, çok mal gözüküyorsunuz.
Keşke zamanında beyninizdeki pislikleri süpürebilselerdi de bu hale gelmeseydik.
(bkz: ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun)
(bkz: ayıp ayıp)
haklı bir kampanyadır. en azından aldıkları maaşı biraz olsun hak ederler.
Desteklenen kampanyadir. En azindan bir ise yararlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar