bugün

Mutlaka beden eğitimi seçerdim ve şu an çoğu hocanın yaptığı gibi serbest bırakmaz, adeta bir komando eğitiyor gibi ders işlerdim.
Kesinlikle tarih.
felsefe. kafalar güzel diyolar.
En kolay atanan hangisiyse onu tabi ki.
kimya öğretmenliği.
"deneysiz bir kimya, düşünülemez!"
edebiyat isterdim.
matematik.
Tarihden başkasına yönelmem.
bir sınıf öğretmeni olarak başka bir branş seçmezdim sanırım. minicik bebelerin degişimini gelişimini ve sevinçlerini görmek ve bunlara ortak olmak gerçekten bir başka.
beden eğitimi tabiiki.
English.
Fizik . ülkedeki öğrencilerin fizik seviyesi belli soru sorunca yapamayan hocalardan ders alıyorlar . Eğer onlara bişey katabileceksem bu beni çok mutlu eder . içimde hep bir öğretmenlik vardıda mühendis olacağız neyseki gönüllü olarak ders verebiliyoruz ^^.
kimya veya biyoloji.
Beden Eğitimi tabiki.

Çocukları deli gibi koştur, ikinci ders serbest bırak top oynasınlar, ara sıra "çocuğum tırmanmayın basket potasına" diye bağır, oldu bitti işte, sonra gelsin paralat..
felsefe.
rehberlikçi olurdum insanlarla muhabbet etmeyi seviyorum tabi lisede olması gerekir.
Seçeceğim o kadar çok alan var ki tarih,biyoloji ve edebiyat sanırım bunlardan en çok istediklerim olabilirdi.
Matamatik. Aşığım çünkü.
coğrafya sanırım. rahat bi branş ve zevkli bi çalışma alanı. taşı toprağı inceliyorsun ehehe

biyoloji de seçilebilir. sözeli seviyorum. bu arada avrupa'da coğrafya sayısal dersler arasında sayılıyormuş.
ingilizce öğretmeni olurdum. Daha cool diyebileceğimiz bi beden eğitimi öğretmenliği var.
iki branşı çok isterdim. Edebiyat ve rehberlik. Biri oldu şükür. Kaldı geriye atanması.
ingilizce. olamıyorum. varsa bir tanıdığınız beni de işe sokun lan...
branş seçsem de türkiye'de atanamayacağım için alternatif meslek arardım.
Makina(torna tesviye) öğretmenliği.
Branş diye geçmiyor ama halihazırda branşım olan sınıf öğretmenliğini seçerdim yeniden.