Edebiyat dersinin tamamı.
salyangozların bir jiletin leskin yüzeyi üzerinde kendilerini kesmeden kayabildikleri.
Geometri dersi ben hayatımda böyle saçmalık görmedim.
Öyle bir bilgi yok zira onu bile burada kulanıyorsunuz.
Uzayda hayat var ve evet biz uzaydayiz.
Öyle bir bilgi yok olsaydı buraya yazamazdınız.
Sovyetlerde Coca Cola emperyalizm sembolü olduğu için bir süre mavi beyaz satıldı.
fillerin zıplayamadığı bilgisidir.

ulan sanki halay başı yapacaz filleri.
Erkeklerin koltuk altı teri kadınların moralini düzeltir ve rahatlatır. Bilimsel olarak kadınların regl döngülerini de düzelttiği biliniyor.
Kaju olarak bildiğimiz çerez aslında kaju meyvesinin sapıdır.
sineğin neden el ovuşturduğudur. bide uzun uzun açıklamışlarki okurken gözümden yaş geldi amk. o kadar uzun. ve en son satırı okurken tarlası yanmış köylü gibi kaldım. doğru düzgün '' şudur '' dememişler çünkü.
seksi kadınlar da kaka yaparlar. bakın bi' boka yaramadı.
t.c. anayasası madde 34: Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir.

bunu öğrenmem bi boka yaramadı çünkü uygulanmayan bir kanun mevcut. 20-30 kişilik bir gösteride bile makul şüpheli olarak gözaltına alınıyoruz.
sahip olduğum bilginin yüzde doksanı bugüne kadar bi boka yaramamıştır. kültürlenmeden önce bi daha düşünmeniz tavsiye olunur.
Hangisi yazsam bilemedim ki.
ho red olsa ne olur kabul olsa ne olur yaşıyoruz işte.
fillerin zıplamayan tek hayvan olduğu. gerçi erke dönergecinin bundan mülhem icat edildiği söyleniyor ya, bilemedim şimdi.*
Güzel kızların çekici olması.
deniz seki nin 3 böbreği olduğu.
rte, cumhurbaşkanıdır.
Koca bir 26 yil yazabilirim.
Einstein in beyninin 5 kilo oldugunu biliyo muydunuz
tabiki bilmiyodunuz
cunku 5 kilo degil.
selvi boylum al yazmalım'daki samet'in aslında kız olduğu.
anket haline getirilip toparlandığında iki kere bir boka yaramayacak bilgilerdir. bu bir çelişkidir. bir boka yaramıyorsa ne diye yazıyorsun? yazıyorsan yarıyormuş demekki efor harcıyor, yazıyorsun.
Bazı kızların egoist olduğu. Bir dakika ya yoksa hepsi mi bilemedim şimdi.