bugün

ilkokul zamanlarında büyük ara diye tabir etiğimiz öğle yemeği tenefusunde utanmadan okula kadar gelip size yemek getiren fakir, ezik annedir.

Millet çocuğunun cebine 10-20 lira koyuyordu, dışarda guzel yemekler yiyorlardı hem de sosyalleşiyorlardı.

Biz de anne baba fakir diye sınıfta tek başımıza ekmek arası zeytin peynir yemek zorunda kalıyorduk.

Hayır hepsini geçtim bari okulun içine girme. Demir parmaklıklardan hızlı hızlı gelip alırım ben. Utanmadan sınıfa kadar çıkıyor aq yok böyle bir rezillik.
Anan senin yerine daş doğuraymış amk.
Utanılası evlat...
yerinde olsam böyle evladın yemeğine tüküreceğim anne modeli.
Annesini bilmem ama oğluna "Zıkkımın pekini ye" dedim. Hatta dur sen ona da layık değilsin bırak yeme.
o yaştaki çocukların ne kadar acımasız olduğunun kanıtıdır. yemeği parayla almadığı için ve anne kuzusu olacağı için diğer arkadaşları tarafından alay konusu olacak çocuğun mecburiyetten utandığı annedir. hayvanoğlu hayvanlar. annelerin yaptığı salçalı ekmeğin tadını sizin parayla aldığınız hamburgerler verir mi sanıyosunuz itoğlu itler.
anneyi bulmuş birde trollüyor. ben ilkokuldayken annemi, babamı bayramdan bayrama görüyordum.
kaybedildiğinde "keşke yaşasaydı da hala her gün yemek getirseydi." denilerek kıymetinin anlaşılacağı ama sağlığında "utanılacak" bir anne olduğu için bir ehemmiyetinin kalmayacağı annedir.
yavşak kadın seni evladı diye aç kalma diye okula belki kendi yememiş çocuğum yesin diye ayağına kadar getirmiş sen böyle bir anneye rezillik fakir falan diyon ama kadın nerden bilsin oğlunun ileride angus olacağını bilseydi o peynir zeytin yerine saman getirirdi bu beyin özürlüye.inş senin evladında sana hakkettiğin şekilde hayvan gibi davranır.
Ulan keşke annem kapımı çalsada içeri girip oğlum sana yemek getirdi dese. Onun utanması mı olur lan.
fakir, cahil annedir. oğlu ise sınıfta biz zenginlerin oyuncağı olur. ne eğlenceli günlerdi be.
Bakiyorum da ortalik hayirli evlat kaynamis.
troll olucam diye insanlık sınırlarından çıkmayın sayın oç.
allah belasini versin annesidir.
Utanılası deģil elleri öpülesi annedir değerini bilmeyenler utanılasıdır.
bir "öğle arasında kuzenime lahmacun yaptırıp motorla okula giden lahmacunla sınıfa giren rahmetli eniştem" değildir.
hani bir laf vardı: "anneni üzme. Toprağını öpersin, zoruna gider"

görsel
elleri öpülesi annedir.
Evet gerçekten utanması gerekir. Bu benden mi çıkmış diye.
annesi haric bir orospu cocuguna yemek goturen bir annedir.senin troll zihniyetini de, senin hayat anlayisni da, senin sahip oldugun ailen disinda herseyi de sikeyim. kotu bir gun zaten ben senin insani duygularini sikeyim. sen burda hala yazacaksinya, boyle dunyayi da sikeyim.
Trool ayagina pis ic dunyanizi disari kusarak bazi olgulari siradanlastirmaya calisiyorsunuz.. he oyle degilde gercek hislerinsede muhtemelen 4 ten 5 e gectin.. simdi atarli zamanlarin. herkesten utanirsin.. butun dunya seni izliyor sanirsin onurlu cocuk.. annelik duygusu yavrusu icin bir tavugu bir aslanin karsisina diker cani pahasina... bir hayirsiz evlat icinde , anasinin fakir olmasi orospu olmasindan daha zoruna gider.
lisedeyken evim ve okulum arası yürüyerek 2 dk idi. annem 3 yıl boyunca tost yapıp getirdi. bu anneye kurban olunmaz da ne yapılır. şikayetçi olan hassiktirsin.
sözlükteki fakirleri gün yüzüne çıkarmıştır. ne bu şiddet bu celal
o annenin ellerinden öperim. abi biz millet olarak ne hale geldik yazık bize.
okula getiren ayakları öpülür o annenin, yoksul durumuna rağmen evladını unutmamış sıcacık mis gibi yemek pişirip okula kadar gelmiştir.
Fakat nankör evlat özenti olduğu için zengin veled'lere özenmiş annenin emeklerine saygısızlık yapmış ve annesinden utanmıştır, asıl utanılacak bu beyanda bulunan nankör evlatlardır.
keşke o anne az vicdansız olsaydıda bu gibi nankör evlatları çöp kenarına bıraksaymış.
böyle annelerin ayaklarına tek tek kurban olunur, elleri hatta emek veren parmakları tek tek öpülür ve kapısında köle olunur.
böyle başlıklar gördüğüm zaman dünyam yıkılıyor, boğazım düğümleniyor, uykum kaçıyor.