bugün

hem salatanızı da yiyoruz hep...
hey gidi hey.
o günlerde rusya'ya saydiranlar şimdi putin'in g.tünü yaliyor. evet.
aklı başında her insanın demesi gereken sözdür. evet.
çok pardon Rusya!

sen keyfine bak, bizim sahayı ihlal et istediğin yerleri vur, sonra o adamlar TR rusyayı destekliyor bizi vuruyor diye gelsin yine sağda solda bombalar patlatsın, insan öldürsün hiç mühim değil,

bizde kaç milyon insan yaşıyor haberin var mı? seni kaybedeceğimize bir kaç bini havaya uçmuş, ne yazar!?

sen gel gez takıl, bombalamak ne kelime bir daha uyarı bile yapmayacağız.
sevgilerimizle,
(bkz: Oytunkaran lütfen)
uçagın düşmesine üzülen tüm rus kızların basını omzuma katmak istediğim bi durum.
Haksız yere düşürülen uçak için özür dilemektir. Evet.
Ciddi ciddi bunu diyen vatan hainidir. Örnek vereyim siz evde yokken biri evinize girip yemek yese uzansa vs. Nasıl hissedersiniz? Adamı siker atarsınız değil mi?
Buda o hesap işte, sınır ihlal edildi, uyarılar yapıldı dinlemediler ve düşürdük. Bitti, bu kadar basit.
ihlal yapmasalarmış kardeşim, allah allah.
özür dileriz rusya ananızı az siktik.

edit: Rus Uçağı ekmek almaya gidiyormuş desek, bizim devrimcilerle bir eylem planlasak diyorum. Hazır devlet düşmanlığı modayken...
Başı cemaat, hdp ve pkklıların çektiği tt listesidir.

He yarram he.
Zaten senin devletin isid di pkk idi esed idi ypg idi her turlu bokla ugrasiyo o. bi de tee rusyadan gelip hem turkmenleri bombalar hem de sinir ihlali yaparsan kusura bakma aga o ucak duser.
simdi hukumette chp olsa ve o ucagi dusurse bu andavallar ne yapacakti acaba.
yerinde bir hashtag.
umarim basariya ulasmis ve ruslarin gonlunu almisizdir.
destekleyenlerin canları cehenneme korkak onursuz şerefsiz haysiyetsizler.
Biz ne zamandan beri kendini bu kadar dusunen bir toplum haline geldik. sagimizda solumuzda olan biten ve ya ölen giden masum insanlarin akan kanindan rahatsiz olamayacak kadar umutsuz insan coplugu haline geldik. acilar cekilirken hemen yani basimizda basimizi cevirmeye korkar ve cekilen acinin tutulan yasin bizim olmamasina sevinir olduk. biz ne zamandan beridir bizi kucuk bir topluluk gibi gormek isteyenlere kendimizi daha da kucuk gostericek eylemlerde bas aktor olmak icin birbirimiz ile yarisir kavga eder olduk. biz ne zamandan beri gecmisimizi unutup gelecegimizden korkar olduk.
Kanlarını siktigim vatan haini orospu evlatları. Özür diliyormus, senin ben te amına koyayım. Doğuranin da sen gibiyse onun da amına koyayim.
Kim bunlar ya ulan biz ne zaman korkumuzdan özür diler olduk ne rezil insanlar var şu memlekette bunlara kalsa gelenden geçenden şamarı yiyip oturacaz dünya umrumuzda olmayacak kendi halinde tasmalı bir ülkecik olacağız.
dış dünyadan görünen rusya manzarası; " rusya tek yumruk olmuş devleti ve milleti ile türkiyeye karşı duruyor. "

dış dünyadan görünün türkiye manzarası ; " türkiye bu konuda bile maalesef birlik olamıyor rusya haksız olduğu halde birlik olurken türkiye haklı iken yine kendini yerden yere vuruyor..."

bizi hangi lanet zihniyet bu hale getirdi? biz kimiz? tarihte rusla en fazla savaşı yapmış ve ona en fazla kayıp vermiş milletiz.

nedir bu rezillik ya? aklımızı başımıza alalım. deli gibi çalışmalı ve silah üretmeliyiz. rustan abd den daha iyisini yapmalıyız.

hayat budur, çivi çiviyi söker...
Rusyayı haklı görenlerce iştirak edilen kampanya. şahsen ben de bu işin içinde bir iş olduğunu düşünüyorum. kesinlikle hükümetin çıkarları amacıyla kasıtlı düşürüldüğüne inananlardanım.

yayımlanan radar görüntülerinin ise doğruyu yansıtmadığını düşünüyorum. putin burada haklı olan taraftır ve evet özürdiliyorum twitterda da.
http://www.sozcu.com.tr/2...asini-askiya-aldi-996631/

vizeleyi kaydıyma lütfen putin amca;

Özüydileyiz yusya amca, vuyduk ama bi soy neden vuyduk. ufo sandıııık, biz o'nu ufo sandııık koyktuk önce, sonra vuyulunca üzüydük.

hep ağladık biz biliyomuşun sen putin amca. biz.. biz.. biz hep ağladık özüydileyiz. bidaha vuymayız ki.

noluy affet putin amcaaaaaa. vizeleyi kaldıyma yütfeeeen. katarina görmek istiyoruz yütfeeeeeen.

nazdrovia, nazdrovya dıbrıçka yütfen.
Ekşici piçlerin başlattığı akımdır.
(bkz: rusya dan özür dileyen ılıktır)
ironi iceren bi hashtag sandigim sonradan vatan hainlerinin isi oldugunu anladigim baslik. umarim dunya gundemine falan dusmemistir de yabancilar falan gormemistir bu sacmaligi.
yüzsüzler. sovyet rusya kafkasyada milyonlarca türkü katlettikleri için özür dilediler mi? türkçe konuşanlara yapılan zülumlerden dolayı özür dilediler mi?
Tam anlamıyla orospu çocukluğudur bu. Ulan adamlar gözünü kırpmadan silahsız türk şoförleri öldürüyor, sen gitmiş özür diliyorsun. Bunu paylaşıp türküm diyen varsa onun ayrıca mına koyayım.
"rus uçağı olduğunu bilsek düşürmezdik" demektir.