Var. Rahmetli annem. 3 yıl oldu göçeli. hala özlüyorum..
Evet Var.

Evvelsi gün akşam ansızın yolda karşılaştığım kız. Tam bu iş olacak derken abi diye hitap etmişti de yazmayı kesmiştim.

15 dakika boyunca muhabbet ettik, yanında ikiz kardeşi vardı ve o 15 dakika sanki dünya durmuş gibiydi. Sanki bir fırtına kopsa Yaprak bile kımıldamayacaktı. Hoş o an dünya yıkılsa farkına bile varmazdım. ikiz Kardeşi, duvarın arka tarafına çekilmiş öylece duruyordu. Bir an kendime geldim ve dedim ki, kardeşin nerde? Ayıp oldu kıza öylece bıraktık. Neyse onu da muhabbete dahil ettik, 5 dakika da öyle sohbetimiz oldu sonra ayrıldık.

Çok özlüyorum be kardeşler, olmayacağını bile bile umut ediyorum. Çok acınası bir şey.. sanki bazı şeyler hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Tam unuttum diyorsun. Bir bakmışsın güler yüzüyle ansızın karşında belirmiş.. sonra herşey sil baştan.. hayal kır, umut et, eskileri hatırla, gelin güvey ol, her şeyi hayra yor, sonra umutları tüket, karamsarlığa kapıl, hopp yine karşında.. yine güzel hayyaller kur, sonra sonra sonra...

Evet özlediğim hem de çok özlediğim biri var..

Ortak bir gelecek hayalimi kurmanın bile zor olduğu bir kız var.. ne tarafa gitsem orada karşıma çıkıyor. Karşılaştıpımız yerler o kadar alakasız ki.. Nasıl bir kaderdir vallahi anlayamıyorum.
Kimin yok ki?
Çok saçma birini özlüyorum.
var. ama en çokta o " eski ben"i özlüyorum. o özlemimi giderir isem, diğer özlemlerime kavuşacak gibi hissediyorum. en azından inanıyorum diyelim.
Var. Olmaz olaydı.
Bir şahsiyet midir bilemem,
Lakin Hayallerim,
içinde beni ve haketmeyen birini barındıran hayallerim..
Özlemek geçmişi anımsatan bir eylem. Geçmişte yaşayan da geleceğini göremez. Yaşadığın her şey iyi hissettiriyorsa zamanında güzel.
kişiler ve karakterlerden çok özlediğim anlar var diyebilirim o anıları da hep özleyeceğim sanırım.
Dertsiz tasasız geçimini aile harçlıkları ile idame eden çocuk beni özledim vıcık vıcık ilişkiler yok, politik kaygılar veya okul korkusu yok keşke her şey bir kurgudan ibaret olsa diyorum şu an
Yıllardır görmemiş olmama, sesini bile unutmuş olmama rağmen özlediğim kişi o değil... Özlediğim kişi tam olarak haftada en az 1 kez gördüğüm, her gün sesini duyduğum, her dakika yanında olmak istediğim sevdiğim. Yanından ayrıldıktan 5 dakika sonra bile özlüyorum seni. Yanındayken bile özlüyorum seni...
Vardı. Şu an iletişim kurabiliyorum ama bu sefer bambaşka bir özlem oluyor.
Yani bu sefer salt iletişim değil, hissetmek istiyorsun yanında. Bu sefer özlemin çeşidi mi değişmiş oluyor bilmiyorum. Ama özlemeye devam ediyorsun işte.
Ee siz sürekli onu hatırlatacak başlıkları sol framede gözüme gözüme sokarsanız tabii ki de olur. Unutturmadınız ki amk.
var ya. lise sondaki koca memeli sibel. üniversite kazanınca ne sevişmiş ay sevinmiştik. hey gidi.
Yok cnm yha.
olmaz mı amına koyim...
Olmamalı diye düşünüyorum ama oluyor.
https://m.youtube.com/watch?v=Cix0UCy4hQ4

https://m.youtube.com/watch?v=jEwrdPOWaUM
annemi özlüyorum hemde fazlasıyla. keşke yatıyor olsaydı da ölmeseydi.
Var maalesef hem de birden fazla.
gençliğim var geç tanıştım tez ayrıldım .
rahmetli eşim..
Var ama söylemem.

Kıskanırım onu ben
Kıskanırım herkesten.
kendimi özlüyorum.
Giden herkes özlenir biraz ama zamanın akışına kapıldığınızda alışırsınız yavaş yavaş ve unuttuğunuzu zannedersiniz ama bilinç altınızda onun gidişinin acısını her zaman yaşarsınız.