bugün

o çocukları adlı filmde tüm güzelliğini gösteren güzel bayan.
hiçbir çekici yönü olmayan uyuz kadın. hareketleri ve ses tonu 5 metre ofsayt.
gelmiş geçmiş en iyi bayan aktrist olma yolunda ilerleyen başarılı oyuncu. çok projenin içinde bulunmuştur ama hepsi de başarılıdır.*
minicik, ufacık tefecik, pıtırcık güzel insan. özel hayatıyla gündeme gelmeyen, başarılı oyuncu.
çok çok sevimli ve geçen sene vizyondaki hemen her türk filminde rol almış oyuncu. çok minyon ve asla yaşlanmayacak sanki.
Bir sinama filmi deyince yönetmenler 3 unsurun gerekli oldugunu düşünüyolar bunlar kamera, ışık ve bir adet özgü namal.
hoş, cici, ufacık tefecik sinemanın göz bebeği. iş ile gündeme gelmeyi beceremeyenlere kapak.

(bkz: özgü ne mal)*
öpülesi, sevilesi, kol'a takıp gezdirilesi bi hatun.
her tasin altindan cikarak, gencecik yasinda yuzunu eskiten, ozelllikle koca kafalar programindaki, sunuculuguyla bana pek bi yapmacik gelen oyuncu ve turevleri.
ha iyi oyuncudur orasi ayri.
(bkz: #3799749)
saçmasapan reklamlarla hala şirinliğini kullandığını sanarak balya balya para kazanan sözde oyuncu. hayır filmlerde falan zaten kazanıyosundur yeterince, reklamlarda soytarı olmaya ne gerek var. dalga geçiyoruz çevrecek.
Son dönemlerde çekilen tüm filmlerin neredeyse hepsinde başrol oynamış ve bu nedenle son dönem Türk filmlerini izlemememe neden olmuş ,kadından çok çocuğu andıran sinema sanatcımız.Evimizin kızı güya ama ,artık sıkmadı mı dedirtecek kadar bıktıran ve yapımcıların , yönetmenlerin niye tercih ettiğini bir türlü anlayamadığım aktristimiz.
oktay kaynarca'dan daha çok duffy duck'ın sevgilisi olsa daha çok yakışırlar diye düşündüğüm ördek yüzlü güzel.
şirin, sevimli bi kızdır ama.. ağlama sahnelerinde sesi ile beni bile, evet beni bile tiksndiren, bi ucube olur..
an itibariyle sahaftan aldığı bir kitabın içinden çıkan pınar kür'Ün ortaokul karnesini pınar hanıma hediye eden oyuncu. eski hoşluğu, sevimliliği kalmamıştır mı yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum.
TV'de her taşın altından çıkmasıyla artık iyice işin bokunu çıkarmış oyuncu.*

kendisini görmediğimiz bir inanç dünyası kaldı, herhalde yakında orda da görürüz, ne biliym..
o çocuklarında göğüsleriyle, güneşin oğlunda ise kalçalarıyla ön plana çıkartılmaya çalışılmış güzel kadın. ufak tefek sevimli birşey.
http://www.ozgunamal.com/images/photos/003.jpg
(bkz: allahim sana geliyorum)
(bkz: bunu yapan tanri olamaz)
(bkz: anlatamayacak kadar cok sevmek)
güzelliği ve oyunculuğu ile birçok gönüle taht kuran sanatçıdır. bir amerika gezisinde, aynı gezide bulunan burak kutefendinin bu hanımefendiye sarktığı fakat yüz bulamadığı söylenir.

ayrıca bu hanımefendinin bir fransız yapımı vardır ki dayanılmazdır.

(bkz: alizee)
cok seker kız ama: (bkz: #4667325)
güzel yüzlü, ekran karşısında rahat bıcır bıcır bir oyuncu.
özgün amal zannedilen meşhure.
(bkz: bızdık namal)