bugün

Fethiye de 8 martta açılması planlanan özgecan aslan anıtının balerin heykelleri müstehcen bulunması sebebiyle kaldırılması durumudur.

görsel

Heykelini bile sikmeye kalkışırlar valla.
Anmak için yapılan anıta bile hallenenlerin yaptığıdır. "Al ona da tecavüz et" denilesidir.
Yok yani fethiye belediyesi herseyi tastamam halletmis Ozgecan aslan aniti mustehcen bulunmusta ona bi el atalim demişler. Garip.
komedi bişey. türkiye işte.

ondan sonra da almanya´dan türkiyeýi kötüleyen ses kayıtları dolduruyosun, onlar bize gelmez, diye mesaj atıyosunuz.

yobaz ve örümcek kafali bi ülke türkiye. kafayi gözü yardık, gaz yedik çevik polisle sokak aralarında cop dansı yaptık entry yazdık, facebook grubu açtık, en son sesli mesaj göndermeye bile başladık.

yok...nato kafa nato mermer bu ülke. eli ayağı kesilerek , resmen yakılarak öldürülmüş bir genç kadının hatırasına bile yobazlık yapan bi ülkenin, adam olması düşünülebilir mi allasen?...
anasının dizinden sonra, heykelin bacağından tahrik olanların eylemi.
beyni sapık olan insanların yönettiği ülkemde normal durum.
hatunun merhaba demesinden ya da sessizce kafa sallayarak merhaba anlamından "karı bana yazıyor galiba lan" diyen bir toplumda da çok normal durum.
abaza amk!
yöneteni de yaşayanı da!
eğer gerçekse çok garip bir ülkeyiz yemin ederim, anıta bile hallenen erkek kişileri var ki biz bunları kadınlara karşı tecavüz etmemesini istiyoruz. sanırım çok şey istiyoruz, ne ara bu kadar insanlıktan çıktık hiç takip edemedim, komik, trajikomik.
heykele mi sikin kalkıyor be adam. nasıl bir beyin ya
kendi götüne hallenen ibnelerin marifetidir.
etek boyu sınırı aştığı için olabilir. gerçi yan duruyordu heykel tam orasını bilemeyeceğim. belki heykel putçuluk diye kaldırmışta olabilirler ama bence etek boyuna takılmıştır yobaz zihniyet ve o yüzden kaldırmıştır.

edit: pardon etek kısa değilmiş, dalgalıymış, alttan bakarlar diye kaldırmış olabilirler.
Başka heykel yapamamislar mi AMK.
Bile bile lades.
Ardında bir Trajedi yatmasa gülünebilecek bir olay.
Heykel bu.
görsel
Çok güzel bir heykel. Ama özgecan'la ne ilgisi var bu figürün?
Bir parka heykel dikmek için illa bir nedene mi bağlamak gerek. Dansçı kız heykeli diye koy sahile dursun.
Özgecan öncülüğünde tecavüz kurbanlarını anmak için de bir şey yapmak istiyorsan daha vakur bir figür seç.
Ne ölçüsüz insanlarsınız lan.
ülkenin ne derece rezalet olduğunun kanıtları zinciririn yeni bir halkası.
şaşırdınız mı? ben hiç şaşırmadım burası yeni türkiye!
inşallah yakında kadınlar komple yasaklanır. *
o balerini yıkarlar.
yeni türkiye'den manzaralardır.
Anıtı müstehcen bulan insanlar plajlarda anadan üryan dolaşan Ruslardan zevk aldıkları için mi heykele gösterdikleri tepkiyi canlısına göstermiyorlar. Birde heykel boyutu var bu işin hala anlamıyorum inancı bir yana koysak bile bizim Kültürümüz var bizim bin yıllardır gelen anlayışlarımız var oturmuş düzenlerimiz var. Ağlayan kız çocuk heykeli yap. Farklı düşündüren mesajlar ver kitlen ye. Balerin kız nedir ya Kız öldürüldü dans ederken ölmedi. Aklıma Chp milletvekili geldi Özgecan için dans etmişti. Bilader biz Anadolu insanıyız biz yas tutarız dans etmeyiz.Biraz bizden olun.
Müstehcen değildir lakin bu heykel bizden de değildir. Yıkılmasına destek veriyor ve kültürümüze uygun, insanlarımıza daha iyi düşünsel mesaj verecek kaliteli bir yapı yapılmasını istiyorum.
lan olum müstehcen bulanlara o eteğin altında tayt var deseydiniz ya! amk insanlar taşa azacak kadar nasıl beyinsiz olabiliyor ya. birinde tinerci bi kardeş cansız mankene tecavüz etmişti. aha bu kafa o kafa işte. bildiğin tinerci kafası!
Önce başlığa bakarım sonra yazara adam troll.ayrıca balerin ve özgecan ne alaka?
heykelden bile tahrik olan insan varken sen bu ülkede sanat niye yaparsın?
Tayyik, türkiye, anadolu çomarı, tecavüz, din. Puzzle parçalarını birleştirin bakalım ne çıkıyor.
Fimlerde meşhur sahne vardır başka sorum yok hakim bey diye, bu durum tam o anlık başka söze gerek yok amk bu memlekette, bu durum herşeyi anlatıyor.
ülkedeki gerizekalılık seviyesinin tavan yapmasıdır.
Anıta hallanen zihniyet sorunsalı.