bugün

muhtemelen benim tahmin ettiğim sikko bu. sallamayın yokmuş gibi davranını böyleleerine. engellemeyin de kendi kendine konuşsun.

aynı ortamda oksijen tüketmemiz onur olan adamlardaki havalara bak...
1200 tl nasıl oluyor da 5k getiri sunuyor onu çözemedim ve birde hodrolu ne demek? Kadrolumu demek istendi çözemedim
Mal beyanı vermekte acele etmiştir. Biri şuna mal beyanını özel mesajla veremediğini anlatsın. Ha bu arada ilgi orospuluğundan gecelik 1.200 lira mı alıyormuş onu tam anlamadım? Neymiş mesele?

Edit: bana ciddi ciddi kira değeriyle faiz değeri arasındaki farkı açıklayan var. Tükenin bitin ya. Off off.
gelen kiraları bir zarfa koy, sonra büküp götüne sok denilebilir. zenginlik zormuş, katlamaya çalışıyormuş falan. lan insanlara ne bunlardan amk deneme boyu ali ağaoğlu'su seni.
fakirliğin prim yaptığı sözlükte anormal olmayan durumdur.

hayır insan sürekli fakirliğini ön plana çıkarıp prim yapınca normal, zenginliğini ön plana çıkarınca hemen auuv.

çok paran olduğunu söylemek görgüsüzlük tamam da sürekli parasız olduğunu söylemen ne o zaman?

özel mesaj atan kişinin varlığı sana koymuş ki gitmiş başlık açtırmış baksana. beni sinir etmeye çalışırken kendisi sinir olmuş baş meriç. son zamanlarda türedi demiş bir de, ulan sen daha okuma yazmayı yeni öğrenirken ben buradaydım.

evet o hayvan benim, çok da mutluyum. alayınıza etek giydirebilecek potansiyelim var ama kullanmıyorum bunu. çünkü defalarca söylediğim gibi sözlük de içindeki yazarlar da zerre sikimde değilsiniz. tüm sosyalliğini burada yaşayan zavallılar sizi.
adam parasıyla sikip atmış fakir. evet.
5k nedir anlayamadığım hayvandır.

çocuklar yaşınız kaç sim city oyununa çevirmişsiniz sözlüğü.
salaklığı ile övünen sığıra evladır..

ha ben de malum davarı sandım ama değilmiş.. eleman takır takır yazmış benim diye..

şimdi özel mesajı ortaya atarak prim mi kastık? tü kaka diyip taşlamamız mı gerekiyor?

cebi üç kuruş para görüp de götü kalkan temelsizlere laf etsin önce duyarlı, fakirlik-onur edebiyatı yapan kardeşlerimiz..

bazen bu tarz şeyler yazmaya da mecbur bırakıyorsunuz insanları.. siz de kendinizi bi gözden geçirin bence..

siz edebiyat kasacaksınız diye biz kazanımlarımızdan mı vazgeçelim nedir yani amk?
dairem diye övündüğü şeyin kirası 1200 tl ise, kesin varoş bir semtte gecekondu yapıp emlak affıyla tapu alan bir barzodur.
Sözlükte olup bitenleri ve hiçbir yazarı götüne takmadığı için oturup başlık altında yazısı bulunan yazarlara özel mesajla sataşıp kendini anlatmaya çalışmaktadır. Ha bir de özel mesajla hakaret etmek çaylaklık sebebiymiş sağol iyi oldu hatırlattığın.
Aaa biliyorum ben bunu biraz önce şikayet edip donuzladım kendisini

(bkz: halitzi yavsakligil)
Normaldir. "Türk, öğün, çalış, paran olsun, daha çok öğün"...
Ergen bir troldür, babadan paralı barzolar nargile kafelerde takılır, sözlükte pek yok. Kaldıki onca parası olan sözlükte kız aramaz veya bunu anlatmaz. Parayla övünülürmü arkadaş başarıyla veya nasıl kazanıldığıyla yani winnerlikle övüneni anlarımda sözlükte özel mesajda param var diyen ergendir engelleyin geçin.