bugün

sözlük modernizasyonu ile meşguldür.
adamına göre muamele yapan yazardır.
mesela son gelen mesajların bir tanesinde ''kezban mısınız acaba'' yazıyordu.
şimdi böyle aptalca bir soruya neden cevap verilsin ki ?
birde cevap vermeyince artist oluyorsunuz. böyle gereksiz ve saçma sorular yerine direk ''beni engeller misin'' denilse daha doğru ve kolay olur yani.
insan gibi sorulan her soruya cevap verilir zaten.
kendisine kızılmasının tek sebebi mesaj atan yazarın kendisini ondan üstün görmesidir. -ki nezaket açısından öyledir-

götverene bak adam olmuş da cevap yazmıyor hesabı.

yoksa kimse cumhurbaşkanı attığı mesaja cevap vermedi diye küplere binmez.
o esnada götünü siktiriyordur.
cool'dur. ya da kendinden aşağıda ki nesillerle muhattap olmuyordur.
eleştri adı altında yapılan saygısız hakaretlere tahammül edemeyen yazar.
mesajda ne yazdığına bağlı olarak cevap vermeyen yazardır.
çok nadiren yapdığım ve çok çok nadiren başıma gelen olaydır. mühim olan mesajın içeriği ve niyettir. cünkü bayan yada erkek farketmez niyeti hisseder. örn: ..... gercekten sağlam ayar vermişsin yada güzel yazmışsın gibi bir mesaj atarsan teşekkür mahiyetinde döner ve amacına ulaşmış olursun amac budir uzaymamak lazımdır. ama sen selam takip ediyorum seni çok iyi yazıyorsun benim adım .... senin dersen. sana cevap olarak s ktir git bile yazmayan yazardır. haklı olarak.
belki de ne dendiğini anlamamıştır. belki hep cevap veriyodur ama anlamamıştır. anlamadım.
karşısındakini taktığını gösterir, seni görüyorum ama yazamıyorum insanıdır.
yazamam ben, yazamam ben, her gelene cevap yazamam ben diye bir şarkı söyler. *
biri gelir de "cinsiyetin kızsa evlenelim" yazarsa pek bi cevap veresi gelmez insanın doğal olarak.
polemiğe girmeyi sevmeyen yazardır.

(bkz: etliye sütlüye karışmayan yazar)
mesajın içeriğini sevmeyen, ilgi konusu olmayan, mesaj atan kişiyle muhatap dahi olmak istemeyen yazardır. haklıdır.
sözlük kızıdır. işkillenir hemen asılıyor kesin diye.
Attığımız mesajda da bir şey yok yani. ah ah nerede o eski kibar insanlar. öküzlük yani. Yüzünü görmediğim kıza da asılmam kibrine sokayım.
içine kapanık, kaldırımdan yürüyen yazardır.
gereksiz mesajlara cevap vererek parmaklarını yormak istemeyen yazardır.
yazar yazmaz yazmayan yazardir. *
iyi bok yiyordur, sizin egonuzun amk. karsidaki sacmalamissa verme ama diger turlu ne oluyor.
Insanlıktan nasibini almamistir..
Beni karsisina alip mesaj atmis, ben de cool goruncem ayağına Insanlıktan çıkıp cevap vermiyeyim haa..
Karaktersizlige gel....
sevilesi bir yazar değildir. yaptığının coolukla falan da alakası yoktur.
cool olduğunu zanneden aciz yazardır. insan gibi gelen mesaja cevap vermemek coolluk değildir. Aksine karşıdaki insanı, adam yerne koymamaktır.
adam değildir.
karşındaki insan lan insan.sırf onun için bile saçmalamamışsa bir iki kelamı hoşbeşi hakediyor.sarmazsa güle güle dersin biter.birde şu mesaj attı kesin ağır yazacak tribinden kurtulun.kezban deyince alınıyorsunuz sonra...
Mesaj cevap verilmeyecek düzeydeyse haklı yazardır. Saçma sapan mesaj atan çok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar