bugün

mit ile pek alakası olmayan, özel eğitimli polislerdir ortalarda pek gözükmezler fakat ihtiyaç halinde gökten inercesine olaya intikal ederler, kullandıkları araçlar laciverttir.
mit ile hiç alakası olmayan emniyet müdürlüğüne bağlı polis kuvvetleridir.
mit'le hiç alakası olmayan hatta mit'le alakası olabileceğinin düşünülmüş olması pek alakasız kalmış kuvvetli polistir.
facebook'a koymak için ellerinde silahla poz vermekten başka bir işe yaramayan sözde güvenlik gücü. kenya ve musul olaylarından sonra büyükelçilik ve konsolosluklardaki koruma görevlerine son verildi. yerlerine bordobereli ya da özel komandolar bakacakmış. facebook'ta poz kesmeye devam panpalar...
Eğitimleri ve yetenekleri farklı olan birimdir.maaşları da yüksektir.
bugün itibariyle van'da ev baskını yapıp 12 yaşındaki z.a. adlı çocuğa silah dipçiği ile vurarak çenesini kıran polistir.
her ne kadar bordo berelilerin yanında ezik gösterilseler de asıl ve zor eğitimi alırlar. Bordo bereliler yalnızca şehir eğitimi alırlar. ö. h. p. ise hem dağ hem şehir eğitimi alırlar. Çoğu zaman da bordo berelilerden daha basarilidirlar.
adil ve merhametli olmadığı sürece her polis, bildiğiniz polistir.

eğer adaletin gereklerini yerine getiriyorsa o zaman amenna. lafımız olmaz.
saraydaki şizofren ile adamlarından aldığı emre uyarak en son ağrı`da bir fırında çalışan 15-16 yaşlarındaki çocukları öldüren polislerdir.
PKK'lı ibnelerin götünden kan alan yigitlerimiz. var olsunlar.
ölümle burun buruna yaşayan fedakar polislerdir. Fedakar diyorum çünkü gönüllülerdir. RPG li Ak47'li masum işçileri ( o kadar masumlar ki işlerine otomatik silahla giderler ) saldırı fırsatı vermeden derdest edince, yine fırında çalışıp evine ekmek götüren eli silahlı sözde masum çocuk teröristleri etkisiz hale getirince faşist damgası yiyen polislerdir.
neden böyle bir hareket yaptıklarına anlam veremediklerim https://www.youtube.com/watch?v=ZS1sbp3eNYM

aklı başında adam durduk yere bir başkasının malına zarar verir mi lo?

oha. bilader bildiğin adamların ses kayıtlarını internete yüklemişler:

kaydı dinledikçe ciddi anlamda istihbarat ve güvenlik anlamında ülkemin sorunlu olduğunu anladım. sanırım yeni polis olanlar yeterince eğitim almadan bir noktalara getiriliyor ve müdürler cemaatçi yaftasından dolayı üstlerinde otorite kuramaz hale gelmiş. sabır diliyorum o müdüre, cidden işi zor. belki işinden olmuştur, sürmüşlerdir, bilemem lakin bu şekilde cemaatçiyi ispiyonla diyerek cadı avında olan bir ülkede istihbarat yahut güvenlik anlamında bir başarı beklenemez.

--spoiler--
emniyet müdürünün sözleri: adam teröristi görüyor telsize cevap vermiyor, telefona cevap vermiyor. hiçbir sikim yapmıyor. kancık bebeler.

adam gelse dese ki; müdürüm ben korktum bu işi yapamıyorum. eyvallah diyeceğim. ama adam gelmeye tenezzül bile etmiyor yanıma. gidiyor sağa sola telefon açıyor. orosbu çocukları.

adam olun lan. birbirinizi satıyorsunuz! insanlar yaralanıyor ölüyor! vurulan biz, sikilen biz ama yağ gibi sıyrılıyorlar.

ama sonra terör başlayınca yahudi gibi eski defteri çalıştırdınız. savaşacak adam bulamadım. hakkari'ye müdür bulamadınız. mhp'li olmaktan soruşturma geçiren ben!

ses kaydı: https://www.youtube.com/watch?v=KByIs-TSbUk
--spoiler--
hakkında bir motorsiklete durduk yere zarar verdiği iddia edilen polis birimi.

nerden biliniyor durduk yere olduğu?
46 saniyelik videonun öncesinde yaşananlar vahiy olarak mı geldi?
teröristin o motorla polisten kaçmadığını nerden biliyorsunuz?
https://www.youtube.com/watch?v=ZS1sbp3eNYM neden yapmıs olabilirler? zarar vermek amaçlı değil kahpeler bomba koyuyor..
hiç bir özelliği yoktur olmak isteyen her polisi gönüllü olarak alırlar, olay bundan ibaret.
Ayrıca polis okulundaki polisleri bir görseniz askerde bile daha düzenli adamlar vardır.
Sağlık yüzünden istifa etmek zorunda kaldım ordan biliyorum kader maalesef.
doğru düzgün çekilmiş bir filmleri yoktur. türk filmlerinde genel olarak kimliksiz ve kişiliksiz olarak kar maskeli iri yarı tipler olarak sunulurlar.
bir anda harbiyeliii geldi sandım. evet.
görsel
Aslanlarımızdır. Vurun aslanlarım soysuz köpeklerin leşleri uçsun.
Para karşılığında, orospu çocuğu ve kahpe evladı pkk terör örgütü mensuplarını öldüren polislerimizden oluşur.
Özel Harekat polislerinin orada "para kazanmaya" gittiğini zannedenler var. Bu polislerin çoğu gönüllü giderler oraya. Nitekim vatan düşmanını beleşe de öldürürler, hiç de gam duymazlar, ama o durumda zaten polis değil, paramilitre olurlar, tabii bu sefer de başka bir kulp takarsınız olaya, devlet gayri-resmi grupları terörle mücadelede kullanıyor dersiniz. Nitekim bu polislerin çoğunun ailesi vardır, ve ailelerini elbette geçindirmeleri gerekmektedir, ama aldıkları para, aldıkları riskin karşısında hiç bir şeydir...şehit olduklarında ise ailelerini geçim kaynağından çok daha fazlasından mahrum ederler.
Bunları söylüyorum ama siz solcuların bir kulağından girer, diğer kulağından çıkar. O yüzden uzun lafın kısası olarak şunu diyorum, şehadetin tanımını, şehidin kim olduğunu size mi soracağız biz?
30 yıl­lık ta­ri­hin­de 7 Ha­zi­ra­n’­a ka­dar sadece 115 şe­hit ve­ren lakin 7 hazirandan bugüne dek 91 şe­hit ver­en polislerdir. akp istikrarı bu olsa gerek.

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
vatanın güvencesi kurumlardan birinde çalışan aslan parçasıdır.
bu memleketin iftiharıdır.
içinde kürt, türk hepsinden kahramanlar vardır.
biliyorum da konuşuyorum...
Bu kutsal görevi yapanların maaslarını merak ettigimdir.
şu zamanda saygı duyulması anılması desteklenmesi gereken insanlar. Allah yardımcıları olsun...
güncel Önemli Başlıklar