bugün

beğenmediğim reklamdır. o değil de reklamın bi yerinde burak yılmaz'ı gördüm lan. özcan deniz'in arkasında seğirtenlerden biriydi sanki.
Hiç hoşuma gitmeyen reklamdır.
bir reklam.

durup şöyle bir izledim. sonra dedim yazık.
"why this kolaveri di" şarkısının müziğini kullanarak prim yapmaya çalışılan bir reklam. çok da uzun olmuş. keşke daha yaratıcı, çalıntı olmayan bir reklam olsaymış.
Ayrıca müzik Sertab Erener'in söz isimli şarkısının muzigidir.
o özcan deniz denen sevimsizlik abidesi olduğundan asla bakmayacağım reklam. sıla'nın da sesi iyi değildir gerçekte.
itici mi itici olandır. insana saatlerce bitmiyor gibi geliyor. bu yüzden bir daha coca cola içmeyeceğim artık.
özcan denizin hint özentiliğini sevimli tehlikeli isimli filminden sonra tekrar görmemi sağlamıştır. Orda da queen'in müziğini araklamışlardı. Bu reklamda da kolaveri'yi kopyala yapıştır yapmışlar. Figürler, mimikler çok yaratıcı (!) Şarkının sözleri de enfes(!) izleyin izlettirin.
Ortalıkta barış,dostluk diye geçinen eski kürtçü yeni (halkçı) özcan bey kendi fikrine yakışan firmayla yaptığı reklamdır.
Coca Cola reklamı demek yaşam satmak demekti eskiden, onu içtiğinizde tüm o batılı özendiğiniz ne varsa hepsine sahip olmuşsunuzcasına üstelik...
şimdilerde Coca Cola'nın Müslüm Babalı, Özcan Deniz'li reklamlarından aslında ülkenin ne yana döndürüldüğünü de görüyoruz aslında..
ve ismi de koka kola oldu malum

ve evet bu da bir Coca Cola reklamı şaka gibi Özcan Deniz'li olanın bunun yanında baya baya gideri var yani

https://youtu.be/-D518uGdIc0
(bkz: keko cola)
tam bir sikiklik örneği olan reklamdır.

izlerken pepsi açtırmıştır sağ olsun.
Bir zaman sonra Tarkan'ın dondurma reklamı gibi iğrenç ötesi gelecek bir reklam. Gerçi şu an da iğrenç ötesi ama ileride nasıl lanetler okuyacaksınız düşünün artık. iğrençsiniz lan, reklam dediğin sanat kokar be.

https://www.youtube.com/watch?v=KxYjAyeu3fk
bir an hiç bitmeyecek zannettiğim değişik bir reklam, yabancılar bunun birkaç katı uzunluğunda haftalık dizi yayınlıyor.
1.55'deki arkadaşın kaşları kadar güzel olan coca cola reklamıdır.
çöp, rezil, iğrenç, leş reklam filmi. hint versiyonu da var bunun o da aynı bok ikiside boktan. ulan izlerken resmen işkenceye maruz kalıyormuşum gibi hissettim.
içerden alınan bir rivayete göre reklam bütçesi altı milyon dolar (6.000.000 $) olan reklam filmi. Özcan Deniz bu bütçeden 1 milyon dolar almış deyyolar.
ilk gördüğümde yeni bir dizi sandığım reklamsı şeydir.
izledikten sonra beynimin iptal olması...
insanın beynini akıtan reklam.
2+2=? cevaplamaya çalışın şu klibi izleyen kaç kişi cevaplayabilecek çok merak ediyorum.
Çok yaratıcı, helal olsun (!) Ozcan deniz'e ancak boyle bi sey yapmak yakışırdı doğrusu. yapmacikligin, basitligin böylesi. Tutmaz maalesef, olmamış. Fakat sıla' ya yakıştıramadım. Senin ne isin var be sıla, bize neden yaptın bunu.
Tanim: para nelere kadir dedirtendir.
Koka kola koka kola derken kusturmustur. Of cok kotu.
Sanırım coca cola yavaş yavaş meşrubat sektöründe çökmeye başladı. Adamlar daha önce hiç yapmadıkları kadar reklam yok efendim kola kutusuna isim yazma falan varsa hepsini kısa zamanda yapmaya başladılar.
https://www.youtube.com/watch?v=5DK-ZWyxZ8k

şarkı arak, klip arak... neyiniz orjinal lan sizin?

dedirten reklam. neyse ki kola içmiyorum kafam raad.

ayrıca bu özcan denizin her şeyi imitasyon. a moment to rememberın uyarlamasını çekmişti bir ara da.
insanı koladan soğutan reklamdır. Soğuk izleyiniz.
güncel Önemli Başlıklar