buradaki fotoğrafı 45 ay boyu değiştiremiyoruz ya ona yanarım ben. boktan webcam ile aşağıdan çekti herif seri katil tipi bile yanımda melek kalır. insan kağıdı yanında taşımaya göstermeye utanıyor ayıptır.
60 tl istemese ygsde yardircaktim ama cope para atamam.
Kâr amacı güden kurum.

Öğrenci silkmekten zevk alıyor.

Verdiğiniz kalemleri size başka şekilde iade ediyorum.
--spoiler--
birşey söyleyim mi size o sınav girsin götünüze ösym Götümü ye.
--spoiler--
Kpss ortaöğretim 55 liraydi 3 milyon kisi öylesine girdi.

Gecen sene ygs 50 liraydi 2 milyon kisi girdi.

Demem o ki girecek olan varsa da paraya bakmiyo zaten fakat ÖSYM iyi para kaldiriyo.
Bir sene ders çalış yemek yeme./Sınav sonucunu babana söyleyeme./Sistem değiştir agacı yaşken eyeme./Yaktın yine beni ÖSYM.
Tum tartismalarin disinda bir sey soylemek istiyorum. Bu yeni internet sitesi tasarimini kim yapti Allah askina? Ne kullanissiz bir tasarim bu boyle? Telefondan duyurular kisminda sinav adina bastigimizda acilan pencere bos gorunuyor, serit seklinde konulan sinav takvimi ileri geri cani istediginde hareket ediyor vs. Eskisi daha iyiydi en azindan bastigimiz ekran sorunsuz aciliyordu.
yeni sınav sistemleri bulmakla değil özelleştirilmekle kalitelileşecek kurum. veya tümden kaldırın her kurum kendi sınavını yapsın zira çalışanları bile herşeyden bihaber.
Kaç para bu sınav ki.
görsel durmadan değişen sınav&eğitim sistemiyle bu sistemdeki yetkililerin amacının bu olup olmadığını düşündürüyor insana. *Allah tüm öğrencilere yardımcı olsun ve kolaylık versin inşaallah.* demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
YDS sınav ücreti 90 tl olan kurum. varlık fonuna devredilerek ülkeye gereğinden fazla ek gelir getirebilecektir.
Daha çok para kazanmak için sınavı biraz basit yapıp insanların barajı geçmesini sağlayan kurum.

Ulan soruyu bile para ihtiyacına göre soruyor adamlar, muhteşem bir ülkeyiz.
Eğitim sistemi duzeltilmeden sadece gelir kapısı olarak kullanılan kurum.

Bu başlığın konusu değil ama mesele sınav sistemi olduğu kadar milli eğitimin de içler acısı hali.
insanların hakkını yiyen, bir sınav ücreti için 90 tl talep eden, sınav kağıdına itiraza bile 10-15 tl para isteyen rezil ötesi kurum.

insaf edin 90 tl nedir? insanların hayalleri doğrultusunda her türlü verecek düşüncesiyle neden bu kadar yükleniş?
allah belanızı versin.
grup deli'yi saygıyla tekrardan anmama sebep olan kurumdur.
https://youtu.be/I99AC_HNyBU
özensizliğiyle adaletsizliğiyle her sene yüzbinlerce insanın hayallerini söndüren kurumdur. benim için Türkiyenin önündeki en büyük engeldir.
güvenilirliğini geçtiğimiz yıllarda kaybeden kurum aynı zamanda 420 tl'lik kpss alan ücreti ile iyice öğrenciyi soyma ve yolma merkezi olmuştur.
görsel
Genelevlerin resmileşip genc insanların hayatinin becerildigi kurum.
-1 dakika geç kalan öğrenciyi sınava almayan
-kpss ücretini 400 küsür lira yapan
-s.ktigimin suriyelilerini üniversiteye yerleştir

ama 15 yıldır sorularını çalan feto hakkında sessiz sedasız çalan kurum...
onlarida aldatmislar galiba...
Sanki özelleştirilecekmiş de bundan önce nasıl kar yapan bir kurum olduğu ispatlanmak isteniyormuş gibi anlamsız sınav ücreti zamları yapan oluşum.
Sınava girmeden öğrenciyi tüyleri yolunmuş tavuğa çeviren girdikten sonra da ayrı ızdıraplar yaşatan kurum.
Şu anda soyuna sopuna gelmişine geçmişine yüzbinlerce öğrenci tarafından küfür yiyen kurum.
göt laleleri.
eyy ösym, sen kimsin ya.

görevli personel okeye dönüyor olabilir az daha bekleyin.