bugün

ösym başkanının dediği rasgele şık yaratma olayı sadece bir şarlatanlık.
şıkların sırası değişmiyor. hareket şu şekilde
1. seçenek gurubu
a)5 b)4 c)7 d)99 e)22
diğer kitapçıkta sıra şu oluyor;
2. seçenek grubu
a)4 b)7 c)99 d)22 e)5
bir diğerinde;
3. seçenek grubu
a)7 b)99 c)22 d)5 e)4
bunda ne var diyebilirsiniz onun çözümü de şu;
birinci grup için ortaya çıkarılan çözüm şuydu;
5 4 7 99 22
4 5 7 22 99
bu soru da doğru cevap 7 çıkıyor yani c şıkkı.
türetilmiş şıklardan tekrar bakalım;
4 7 99 22 5
4 5 7 22 99
burada tutan iki şık var.
kodlamayı tek tutan olana kadar kaydırıyoruz.
4 7 99 22 5
5 7 22 99 4
cevap b şıkkı olarak çıktı.
istediğiniz soruya uygulayın. bütün kitapçıklardaki şıklar böyle hazırlanmış, deneyin görün. paylaşın.
görünen köy kılavuz istemezdir. bariz bir şifreleme var hangi kitapçıktan bakılırsa bakılsın. şıkların yeri değişi tamamda sorular değişmedi ya.
akşam haberlerine kadar ortaya çıkması, gündeme gelmesi gereken iddadır. yarın yeni bir basın toplantısı gelir mi merak konusu.
...kul hakkı diyerek milyonların haklarını gasp ederek akp'li olmadı diyerek ötekileştirilmeye çalışılan uğradığı onlarca yüzlerce binlerce skandal perdesinden sadece birisidir.ya bize müslümanın tanımını yanlış yaptılar ya da bunlar müslümanlığı rantçılıkla eşit tutuyorlar...
demek ki sadece tek bir yöntem ya da basamak çözüldü, tüm kitapçıklara uygulanabilen başka algoritmalar da mevcut.
ivedilikle belirtilen hususların paylaşılmasını gerektiren durum.
o şıklar, büyükten küçüğe götlerine girsin.

ösym'nin de kpss'nin de eğitim sisteminin de boku çıkmıştır artık.
denedikçe doğrulamasını gördüğüm, gördükçe sinirlendiğim sahtekarlık.
"ygs sınavlarında hata yok" diyen güruha inat paylaşılasıdır.
bence ya sınav iptal edilmeli ; yada ilk 2000 ne girenlerin hepsinin kitapçıkarı kontrol edilmeli . özellikle sayısal gruplarda işlem yapmadan işaretlenme olduysa, sınavları iptal edilmeli
bizi sömürmekten bıkmayan kendi admalarını yerleştirmek için el atmadıkları yer kalmayan kul hakkından bahsedip din sömürgeciliği yapan bu hükemete oy vereninde verecek olanında allah belasını versin dedirten yeni bir skandaldır.
adanadan bir kitapcıktada çakışmaların olduğu tv 8 de gösterilmiştir.
eğer doğruysa ygs 2011 iptaldir.
eğitim sistemi felç olmuş durumda. nasıl yapıyorlar bilinmez ama derhal öğrencilerin büyük bir ayaklanma çıkartması şarttır.
sınavın iptal olması gereklidir, ama olmayacaktır.*
30 yaşında bilgileri eskimiş bir insan olarak, 5 dakikamı alan bir matematik sorusunu 1 dakikanın altında çözmemiş sağlamış şifredir.
40 matematik sorusunda bu yöntemi denedim. ama sadece bu yöntemi.- çakışma olmazsa şu olur 2 tane çakışırsa böyle olur. 3 tane çakışırsa öyle olur gibi saçma yöntemleri kullanmadım. 24 soruda uygulayabildim. 10 doğru 14 yanlış çıktı. boş olan sorularda ya şıklarda sayısal değer yok ya hiç çakışmıyor ya 2 tane çakışıyor, kaydırınca 0 oluyor hiç bir olmuyor.
neyse işte sonuçta 6.5 net çıktı. şıkların sırası değişmeden kaydırılmasına işkillendim ben de. niye rastgele sıralamamışlar diye düşünmeden edemiyor insan?
büyük ihtimalle arkası gelecektir:

(bkz: http://gundem.milliyet.co....2011/1373323/default.htm)
güncel Önemli Başlıklar