bugün

cem uzan'a daha çok güveniyorum lan artık o kadar yani amk!
her yaptığı sınavda bir ibnelik, her yaptığı sınavda bir şaibe olan ösym isimli kurumun artık iyice saçmalaması durumudur
sorularda şifre ne lan?
bizim ağzımıza sıçtınız tamam da liselilerden ne istiyonuz amk!
ne biçim iş lan bu?
son yıllarda olandır. Bu gerçeklere rağmen hala akp'ye oy verenler var ya, büyüklük bizde kalsın, umarım çocukları cemaatçileri aşıp üniversiteye girebilir.
en son yaptığı ygs yorumu ile beni çileden çıkarmıştır.
cocuk kandırır gibi acıklamalarla olayı kurtarmaya calısması da tuzu biberidir. Bu kadar da olmaz arkadas.
sayıları küçükten büyüğe sıralamayı bilen birisinin üniversite kazanmasını sağlıcak kadar çok bokunu çıkardı hemde.
işin içine pkk söylentileri de girince dinden imandan çıkmak işten bile değildir.
http://www.youtube.com/watch?v=mcWt-kgn19k
kesinlikle doğru olan konudur. 1.5 milyondan fazla ygs adayıni eşşek yerine koymuştur. kaç yıldır yapıyorsunuz bu boktan işi bari çaktırmadan yapın birde aptal gibi şifreli soru kağıdını koyuyorlar internet sitesine. eşşek bile aynı çukura 2 defa düşmez (bkz: kpss skandalı)
Sanki bu sınavlar çocuk oyunu amk.Millet bir sene boyunca yemiyo içmiyo sınava hazırlanıyo.Ösym gitmiş skandal çıkarıyo.Olacak işmi lan bu?Öle ösym nin amk ben.
(bkz: ösym tesadüfleri sever)
bundan birkaç yıl öncesine kadar en güvenilir kurumlardan biriyken, yeni dönem başkanıyla durmadan şaibe yaşanan kurumdur.
genç imamlara kol kanat germenin bir başka yöntemi daha.
diğeri ise malum kpps skandalı.
hunharca alkışlıyoruz.
partizanlık nedeniyle kurumsal yozlaşmanın görüldüğü devlet kurumlarından birisindeki yozlaşmanın ayyuka çıkmasıdır. (bkz: balık baştan kokar)
eskiden en sağlam ve güvenilir kurumlardan biriydi ama artık yakınından bile geçmiyor.