yaşasaydı şimdi çoluk çocuğa karışmış olucaktı mavi gözlü örümcek.
katili de yattı çıktı. unutuldu gitti sarıyerli örümcek.
adamdır..
Korktuğum hayvandır şüphesiz..
pek güzel bir hayvan. tarantula okşamak güzel bir his.
tavandan ağ ile indi ulan. delireceğim. ters indi az daha öpüşecektik. spider man sahnesi nasıl akla gelmiş işte tam olarak şu tramvatik olayın güzellemesi ile değilse ben de bir şey bilmiyorum. hayvan ağı kurmuş bakışırız akasyalar açışırken dedi. havada ters durup isteyem yar babandan türküsü söyledi. let the sunshine in şarkısını armağan etti. leeeeet the sun shiiinee. uçan adam sabrinin reenkarnesi idi. anakin skywalker. neyse sakinim.
havada durdu şahitlerim yok. ağ kursa mekkeli müşrikler beni bile bulamazdı her neyse.

şiir yazayım bari:
üzerime battaniye atıp geri koştum yanına
hamak ördün boylu boyunca bana,
iniverdin havadan oraya buraya.
serengeti düzlüklerindeydim adeta;
o seni ilk gördüğüm gün..
hay anakin skywalker..
dinimizde kutsal bir hayvan. peygamberimizin bulunmaması için arafat dağı'nda saklandığı mağaraya örümcek ağı örmüştür. ebu cehil öyle bulamamıştı.
bizim kedi de evde sinek koymadı, avlıyor hepsini.
Küçükken korkardım yatmadan önce yatağın altını falan kontrol ederdim o derece. Sonra sevmeye başladım aq elime alıp gezdiriyom. Cure'un lullaby şarkısının klibini çok sevmiştim ondan dolayı bi sempati olmuş olabilir.
kediyi bir seye sabit bakarken gordum. merak edip ben de egildim bakiyordum. orumcek zipladi kedi bagirip zipladi ben zipladim koridorda bir anda iki kucuk kezbana donüstuk cok korktuk orumcek bizi yiyecek sikip atacak diye cok korktuk.
birbirimize sarilip agladik.
nasıl oluyorda incir çekirdeği kadar beyni olmayan hayvan o ağları örüyor.
Düz duvarda aşağı ağ atıp diğer türdeşine atak yapabilen canlıdır aynı zamanda kim bizimle dalga geçiyor sorusunun cevabıdır aynı fiilm ve çizgifilmlerde olduğu gibi en aşağı dalga geçer gibi yaşadığı nettir 2 yıl aynı yerde hareket etmeden duran başka bir canlı imkansız göremem hem de baş aşağı ooo fuck burası laboratuvar huh.
bu sıralar çok fazla görülen ev órümcek dolmuş süpürgeye çektim hâla var.
Nah zarar vermez sarıkız var Şantiye de. Isırdı mi adamın götünü başını eritir.
zararsızdır.

yararlıdır.

haşerat değil, haşerat düşmanıdır.

mikrop taşımaz. eve zarar vermez.
korkutur, nevet.
100 lerce örümcek belgeseli izlemişimdir örümcekler gerçekten muhteşem canlılar.
o orumcegin adi ramazan biz ona sari pipi behlul diyoruz.
bazen lokale gelir.
bilardo oynariz.
bir çeşit eklembacaklı.
fobisi olanlar için tam bir kabustur.
hele bir de peçeteyle veya gazeteyle tutup dışarı atmayı planlarken örümceği aynı yerde bulamıyorsanız, eğlence başlasın!
Öymcek koyktun mu diyen kız geldi aklıma. Aslında yok ya korkmadım deyip cebinden sarıkız örümceğini çıkartıp al sende sev ne kadar tatlı demi diye test etmek lazımdı bence. Görürdük o zaman korkmanın nasıl olduğunu.
Aslinda cok buyuk olmayanlari cok seker. Minnak minnak zipliyorlar boyle ag filan oruyorlar.

Bunlardan korkan insanlar var da onlar da bir garip, zaten o minik orumcegi istesen de alip elinde tutamazsin yani kaciyor. Cok zor. Cogu zaman basaramiyorum, elimi acinca hemen ziplayip gidiyor.

Ziplamak demisken, bence korkulmasi en mantikli bocek(imsi) sey cekirge. Hayatimda bu kadar serseri bir hayvan gormedim ya.
1998 yılında yayınlanan show dizisidir.
başrollerinde nilüfer kurt var
38 bölüm sürdü ama sadece 11 bölümü mevcut
https://www.youtube.com/p...p3MqsC1hKROYTsE9EkhTI0IlZ
Çok insanın korktuğu bir hayvan.
insan aklına son günlerde korktunmu denen popüler şeyi getirir.
Duygusal hayvanlardır. çoğu zaman gülümserler.