bugün

sadece maslak ve civarında gezebilirdi.
Adı Spider man olurdu.
tayt giyiyo diye dayak yer maalleden.
Ağları avucundan değil götünden çıkardı. Çok realistiz ya!.
yürürdü. Malum o kadar çok yüksek bina bulamazdı heryerde.
http://img805.imageshack....g805/4717/17155992ij9.jpg
cami tavanında gezemezdi. bir devekuşu yumurtası ile alaşağı olurdu pezevenk.
sevdiği kızı gökdelenin tepesine ağ ile bağlayıp kerhaneye mala vurmaya giderdi.
Örümcek adam diyerek zaten türkleştirilmiştir.
üstüne sinek ilacı sıkılırdı.
onca suçla başedemeyeceğini anlayıp Türk rakısının kucağına atardı kendini.
maskesine bıyıklar için açılmış bir delik.
üniversiteli degil liseli falan olurdu.
erkek öğrenci evi dışında hiçbir yerde yaşayamaz.yoksa bir süpürge torbasında helak olur spidy'm
sokakta kızların yanından geçerken, artislik olsun diye sağa sola ağ atardı.
Sapan sayısı artardı sayesinde.
Örümcek anam olurdu. Genel olarak türk kadınından bahsediyorum.

Temizlik yaparken o müziği açıp keyifle camlarını silmeleri yok mu? Ev 6. 8. 12. 18. kat olsun hiç farketmez. O camlar 6 ayda bir kaç sefer silinir. Kaçarı yok. Avrupa'da, amerika'da evler bu yüzden hep müstakil, iki katlı falan zaten.. Refah seviyileri yüksekmiş, zenginlermiş.. Aha yalanını.. biz hiç zengin görmedik değil mi?.. Yalan amk.. 2. Kattan yukardaki camlar full leş.. Tembeller.. Ve bileklerinde ağ yok.. Evet anca bileklerinde ağ olan birisi bu kadar rahat yapabilir bu işi.. Çocuğunun junkie olduğundan şüphelenen ebeveynin kolda şırınga izi araması gibi kontrol edesim geliyo bileklerini.. iki ayda bir perdeleri yıkamaları onlar için çerez zaten.. Parkeler kesmeyip duvarı, tavanı silmelerini söylemiyorum bile.. Tam çılgın ya bu kadın anamlar. Eksik olmasınlar.

Ama çok tatlı bi yanları var. Dönme dolaba bindiremezsin, dehşete kapılırlar. Niye? Çünkü cam yok. Öylece duramazlar orda. Genetiklerine ters.
önce o taytı bir çıkar.
- üzgünüm peter, doçentlik kadrosu açılmıyor, araştırma görevlisi görevine son vermek durumundayız...
+ canınız sağ olsun profesör...
mina koyim yine ag bitti. *
- şu fotoğrafçı çocuğun resimlerinden iyi haberler çıkmaya başladı, artık sigortasını yaptırın, ne olur ne olmaz. ama bordroda asgari ücretten gösterin. adı neydi onun sahi?
+ peter yazı işleri müdürüm...
- doktor ahtapot, örümcek adam'ı tepeden geçerken gördüm , peşine düşmeyecek miyiz?
+ boşver ya elektro, daha 2. dubleyi bitirmedik, yoğurtlu semizotuna, lakerdaya takıl; hem sen ver şu kalamara alttan elektriği , soğumuş bile...
- ya örümcek, bu yeşil cin ortalıktan kayboldu gitti, niye suç işlemiyor acaba?
+ bilmiyorum demir adam abi; ama tetikteyim ben evvelallah..

o esnada ankara'da...

- hadi bakalım müsteşar bey, sen bu işi halledersin...
+ ayıp ettiniz sayın nazmi özburun; kaç ihaledir ayarlamıyor muyuz? siz bizi böyle görmeye devam edin, daha ne ihaleler kaparsınız...
- tamam yalnız benim oğlan hayri bu işleri duymasın; haberi yok bizim özel mevzulardan; okulunda, dersinde aklı evladımın; şimdilik kafası karışmasın...ben onu sonra yavaş yavaş sokarım bu mevzulara...
Örümcek ağını dikiş nakış için kullanırlar.
kesinlikle karısı olamazdı.

-aman bizim herif de anca ağ atsın. canı çıhasıca.
güncel Önemli Başlıklar